Před říjnovým uvedením na trh oznámil viceprezident Blizzardu Jon Spector, že Overwatch 2 již nebude dostávat žádné další beta verze.

Jon Spector tuto pro hráče nepříliš povzbudivou informaci oznámil prostřednictvím Twitteru.

Dnes jsou to pouhé 2 měsíce do spuštění Overwatch 2 ,” uvedl Spector na Twitteru. “Víme, že hráči se do toho chtějí ponořit a viděli jsme otázky ohledně možnosti třetí veřejné beta verze.

I když pokračujeme v každodenním interním testování OW2, neplánujeme žádné další veřejné beta testy.

Vývoj na Overwatch 2 pravděpodobně běží na plné obrátky, zejména s implementací nových hrdinů v nadcházející hře, jako je Junker Queen.

Druhá beta verze Overwatch 2 byla spuštěna již v červnu a byla k dispozici pouze vybraným jedincům, které určil Blizzard nebo zakoupením balíčku Watchpoint Pack. Beta představila Junker Queen jako hratelnou postavu a také multiplatformní multiplayer.

Přečti si  Hry pro jednoho hráče jsou důležitou součástí podnikání EA, tvrdí Andrew Wilson

Blizzard nedávno začal zkoumat hráče, jak může zpeněžit skiny Overwatch 2. Hra nebude obsahovat loot boxy a místo toho bude mít battle pass a obvchod přímo ve hře. Průzkum se údajně zeptal hráčů na jejich názory na skiny, které by mohly stát 44,99 $.

Společnost od té doby uvedla, že průzkum neindikoval konečnou cenu herní kosmetiky. Blizzard také potvrdil, že cena battle passu bude 1 000 virtuálních měn, což se pohybuje někde mezi 10 a 15 dolary, tedy podobně jako je tomu například u Call of Duty. Budeme sledovat, zda podobně jako u CoD si hráči budou moci vydělat hraním na další battle pass nebo zda společnost přistoupí k agresivnějšímu přístupu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno