Oznámen nový režisér a datum vydání filmového sequelu Tomb Raider s Alicia Vikander
Domů » Filmy/Seriály » Oznámen nový režisér a datum vydání filmového sequelu Tomb Raider s Alicia Vikander

Oznámen nový režisér a datum vydání filmového sequelu Tomb Raider s Alicia Vikander

Po loňském filmovém zpracování hry Tomb Raider s Alicií Vikander v hlavní roli má pokračování filmu nového režiséra a datum vydání.

Přes rok po vydání restartu filmového Tomb Raidera bylo oznámeno, že režisér Ben Wheatley podepsal pokračování filmu s datem vydání v roce 2021, ve kterém se Alicia Vikander se vrátí jako Lara Croft.

Ben Wheatley dříve natočil filmy High Rise (2015) a Free Fire (2016) Pokud vám tyto filmy nic neříkají, nic si z toho nedělejte, jsme na tom stejně.  V roce 2014 režíroval také dvě epizody seriálu Doctor Who. Pokračování Tomb Raider bude psát Amy Jump s Elizabeth Cantillon a Graham King produkující pod jednou hlavičkou GK Films, Film bude distribuován společnostmi Warner Bros Pictures a MGM. O názvu, lokalitě ani příběhu dosud nebyla sdělena jediná informace.

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order je ve stavu GOLD

V roce 2018 byl Tomb Raider režírován norským filmařem Roarem Uthaugem a celosvětově dosáhl výdělku přes  274 milionů dolarů. Byl to první akční film od roku 2003, kdy Laru Croft hrála Angelina Jolie.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Zveřejněny prodeje Nintenda Switch v Severní Americe
7 komentářů
    • Profilový obrázek
    • Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Filmová verze Uncharted má (opět) nového režiséra

Ne, opravdu se nejedná o zkopírovanou novinku vydanou před pár...