Zdá se, že průmyslový zasvěcenec s velmi přesnými výsledky informovanosti naznačuje, že  aktualizace pro velmi očekávané pokračování přichází koncem tohoto měsíce.

Vydání God of War Ragnarok je oficiálně plánováno na tento rok, ale již jsme v polovině roku a zatím neznáme přesné datum vydání. Vzhledem k tomu, že se velké i malé hry oddalují s děsivou pravidelností, mnozí si kladli otázku, zda stejný osud čeká i velmi očekávané pokračování. Zatím všechny informace trvají na tom, že hra skutečně vyjde v tomto roce.

Nyní se zdá, že oblíbený zasvěcenec naznačuje bezprostřední oznámení. Na Twitteru nedávno prominentní zasvěcenec The Snitch rozeslal záhadný tweet, ve kterém byl pouze populární  gif God of War  zobrazující Kratose, i když tento gif také zobrazuje několik číslic ve spodní části: 1 1 1 1 0. To je, co je zajímavé je, že je to binární kód pro 30, což může znamenat, že aktualizace a možná i termín vydání budou poskytnuty právě 30. června.

Přečti si  Assassin’s Creed Mirage nebude obsahovat hazardní hry ani lootboxy

To by bylo v souladu s dalšími nedávnými zprávami. Jason Schreier z Bloombergu prohlásil, že podle zdrojů má God of War Ragnarok vyjít někdy v průběhu listopadu a že oznámení informace očekává na konci června.

The Snitch má samozřejmě za svou krátkou dobu působení přesné ionformace, protože přesně prozradil řadu věcí, včetně The Last of Us Part 1Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Persona přichází na Xbox, Hollow Knight: Silksong je hra Game Pass 1.

Zda je informace o oznámení ke God of War Ragnarok přesné, se teprve uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno