Oznámení termínu vydání The Last of Us Part 2 se blíží
Domů » Hry » Novinky » Oznámení termínu vydání The Last of Us Part 2 se blíží

Oznámení termínu vydání The Last of Us Part 2 se blíží

10.9.2019
Publikoval:

Geoff Keighley, hostitel The Game Awards, oznámil na svém Twitteru, že Naughty Dog, které vyvíjí The Last of Us Part 2 se chystá na konci září uspořádat mediální akci.

Tato akce může konečně odhalit datum vydání tolik očekávaného pokračování. Od E3 2018 všichni fanoušci TLOU 2 netrpělivě čekají na další zásadní informace, trailer nebo novou gameplay ukázku.

Zdá se, že brzy dostanou fanoušci konečně odpověď na své otázky ohledně termínu vydání. S obrovskou mediální událostí, jako je ta, kterou Keighly prozradil, mohou fanoušci bezpečně předpokládat, že pokud nebude prozrazen přesný termín vydání, tak alespoň dostanou okno pro vydání The Last of Us 2.


The Last of Us Part 2 by mělo být dle všech dostupných informací mnohem větší hrou, než předchozí díl. Doufejme, že nadcházející událost dá hráčům mnoho nových informací. Akce Naughty Dog proběhne 24. září.

Přečtěte si  Recenze: Borderlands 3 - Pistolky, pistolky s nožičkama!

The Last of Us Part 2 je nyní ve vývoji pro PlayStation 4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Destiny 2 odhaluje nový raketomet „Void Gjallarhorn“

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...