Na průzkumu neznámých koutů starověké džungle se budou moci hráči vydat s rozšířením Hadí stezka pro deskovou hru Panství hrůzy 2. edice v českém jazyce díky společnosti ADC Blackfire. Toto dobrodružství zavede hráče hluboko do temných zákoutí pralesa, kde se skrývají nejen zapomenuté ruiny, ale i nesmírná nebezpečí. Hadí stezka přináší do hry nové scénáře, které hráčům umožní prozkoumat tajemnou džungli, starobylé chrámy a záhadné laguny.

Asi není potřeba dlouze představovat Panství hrůzy 2. edici, tedy kooperativní deskovou hru v níž se hráči stávají detektivy ve světě inspirovaném nekorunovaným králem hororu H.P. Lovecraftem. ADC Blackfire už přineslo v českém jazyce řadu rozšíření a nyní chystá další. V tomto rozšíření se hráči setkají nejen s novými příšerami, ale také s nečekanými výzvami a záhadami, jenž budou vyžadovat nejen odvahu, ale i důvtip a taktiku. Každý ze scénářů nabízí jedinečný příběh a cíle, jenž je třeba splnit, aby hráči dosáhli vítězství nad silami, jež chtějí ovládnout nejen džungli, ale možná i celý svět.

Rozšíření přidává do hry nové hratelné postavy, každá s unikátními schopnostmi a příběhem. Tyto postavy přinášejí nové možnosti, jak čelit výzvám, které Hadí stezka před hráče staví. Dále rozšíření obsahuje nové herní komponenty, včetně předmětů, kouzel a událostí, které obohatí herní zážitek a poskytnou hráčům nové nástroje k překonání překážek. A to vše pochopitelně bude možné kombinovat dohromady s ostatními rozšířeními, podle toho, jak nám dané kulisy vystaví aplikace, která plní roli pána jeskyně. Vzhledem k tomu, že ADC Blackfire teprve dokončuje lokalizaci, dá se předpokládat, že vydání se dočkáme teprve za několik měsíců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno