TinyBuild studio představilo Pathologic 2, jedná se o další vyvíjený remake původní hry Pahtologic.

Pathologic 2  je open world survival horor, který se odehrává ve městě sužovaném smrtícím morem. Jste jediný zdravý lékař v okolí a vaším úkolem je každého zachránit. Budete čelit tváří v tvář řítící se společnosti a dělat obtížná rozhodnutí v zdánlivě ztracených situacích. Mor není jen nemoc a vy brzy zjistíte, že nemůžete zachránit všechny.

Budete se muset seznámit se situací, získat přízeň místních obyvatel a spojenců nebo se můžete pokusit zvládnout svou cestu sami. Prozkoumáte město, jeho obyvatel, tradice, bojujte proti moru a jeho obětem, a pokuste se udělat změnu v okolí dříve, než vám vyprší čas. Na odvrácení nepříznivé situace máte totiž pouze 12 dní.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Další vlastnosti hry jsou:

  • strávíte 12 dní v městě pustošeném smrtelným onemocněním
  • čas je podstatný, pokud jej nebudete zvládat, jednoduše se vyčerpáte. S tím budou souviset i rozhodnutí týkající se toho, jak investujete každou minutu, kterou máte.
  • survival mechaniky. Budete muset sledovat své tělesné funkce, řešit hlad, žízeň, vyčerpání a podobně. Zdroje se pomalu vyčerpávají a přežít sám je velmi těžké. Řešením by mohly být spojenci.
  • správa vašich tělesných potřeb se nejprve může zdát jednoduchá, ale s plynoucím časem se stane těžší a těžší. Vaše vlastní tělo jen čeká na možnost vzdát to a zradit vás. Věci se mění ze špatných na horší a vše začíná být proti vám.
  • hlavním tématem je boj s nepřítelem, kterého nemůžete zabít. Je to totiž mor, tedy nehmotná a zlomyslná entita, kterou musíte porazit, aniž jste měli ty správné prostředky. Mor je totiž silnější a zrádnější, než si dokážete představit.
  • budete potřebovat zdroje na přežití a bude jen na vás, jak je získat. Nabízí se kradení, vraždy, boje, obchody a různé další příležitosti.
  • boje jsou krátké, nepříjemné a špatné. Nemusí být smrtelné, protože mnoho lidí včetně vás by raději vyměnilo svou peněženku za svůj život.
Přečti si  Skull and Bones znovu odloženo, tentokrát do fiskálního roku 2023

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno