Studio Sony Bend dokončilo všechny vývojářské práce na svém posledním PlayStation 4 exkluzivním post-apokalyptickém titulu Days Gone a má to potěšení oznámit, že hra je ve stavu GOLD.
Studio o této skutečnosti informovalo prostřednictvím svého oficiálního Twitteru, kde přiložilo také fotografii s členy týmu, kde jejich vedoucí drží hrdě v ruce „zlatý“ master disk.
Díky tomu může být nyní titul zaslán do lisoven k hromadné výrobě a následné distribuci do obchodů po celém světě.
Pokud patříte mezi ty, kteří nemají tušení o čem hra je, o čemž upřímně pochybuji, tak vězte, že se zhostíte role motorkáře jménem Deacon St. John, lovce odměn, se vydává se svou motorkou na cestu po post-apokalyptickém světě, kde bude nejednou bojovat s Freakery (zombie) a také s dalšími přeživšími.
Days Gone vychází 26. dubna exkluzivně na PlayStation 4.
Our team has done it! #DaysGone has gone gold.
It's been quite the ride and we can't wait for you experience our game on April 26. pic.twitter.com/xnD5VTnbew
— Bend Studio (@BendStudio) March 9, 2019


















