PlayStation 5 Pro je údajně připraven k vydání od loňského roku, ale uvedení konzole mohlo být zpožděno, aby se shodovalo s vydáním velkých her.

Během poslední epizody podcastu Broken Silicon Moore’s Law is Dead stručně komentoval nadcházející aktualizaci hardwaru střední generace od Sony s tím, že v určitém okamžiku je nepravděpodobné, že by konzole byla vydána. Práce však pokračovaly a poslední křemík systému byl dokončen a připraven k vydání v loňském roce.

Pokud jde o důvod, proč PlayStation 5 Pro, Moore’s Law is Dead věří, že společnost Sony chce, aby se její uvedení na trh shodovalo s vydáním velkých her, které by mohly lépe předvést sílu systému, jako je Grand Theft Auto 6. To rozhodně dává velký smysl, vezmeme-li v úvahu nejnovější díl v sérii od Rockstar Games vychází pouze na konzolích současné generace a pravděpodobně půjde o velkého prodejce systému a Sony sama letos neuvede žádnou velkou hru.

Přečti si  Bluepoint Games opakuje, že další hra není remake

O PlayStation 5 Pro je v současné době známo jen velmi málo a vše, co víme, pochází ze zpráv a zvěstí, které ještě nebyly oficiálně potvrzeny. Z toho, co víme o jeho specifikacích, bychom měli očekávat stabilnější režimy 40 FPS díky mírnému upgradu CPU, což může vést ke stabilnějším režimům 40 FPS a lépe vypadajícím hrám využívajícím dynamické škálování rozlišení díky o 45 % rychlejšímu GPU. Systém bude také podporovat PlayStation Super Spectral Resolution upscaler, který bude nakonec podporovat až 8K rozlišení a podstatně lepší výkon ray tracingu než základní model.

PlayStation 5 Pro zatím nebyl oficiálně oznámen. Jakmile k němu přibudou další informace, budeme vás o systému informovat, takže zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno