Start letošní konference PlayStation Experience je naplánován na pátek 8. prosince od 20:00 PT což v našem časovém pásmu znamená sobota 9. prosince v 5:00 ráno.

Na té potom předseda předseda představenstva PlayStation Worldwide Shawn Layden poskytne účastníkům nové informace z rodiny PlayStation. Na stage přijde i několik speciálních hostů s několika překvapeními a aktualizacemi k vyvíjeným hrám.

Na akci by dle informací zcela jistě neměli chybět vývojáři ze Sucker Punch Productions, kteří by zde měli pokračovat v prezentaci oznámené hry Ghost of Tsushima. Dále by se měla objevit i hříčka, která byla ohlášena již na E3 v roce 2015 a v níž si hráči mohou snít, s příznačným názvem Dreams.

Sis Shuman aktuálně uvedí:

“Hlavní konferenci letos nenazýváme jako “Showcase“, jelikož přichází několik týdnů po Paris Games Week, ale i zde budeme mít několik speciálních hostů, aktualizací k chystaným hrám o kterých budeme mluvit a nějaký skvělý obsah, který byste mohli sdílet”.

Za nás velmi doufáme, že jedním ze speciálních hostů by mohl být i Hideo Kojima, který je letos zatím velmi tajemný a na žádně z letošních akci neukázal nic ze své chystané hry Death Stranding.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Samotná výstavní plocha byla letos navýšena o 50% účastníkům umožní osahat si “příští vlnu her pro PlayStation 4 a PlayStation VR”. Kde velká pozornost bude věnována také Gran Turismo Sport.

Součástí prezentační plochy bude také obchod PlayStation Gear, kde si návštěvníci budou moci zakoupit předměty, které jinak nejsou běžně prodejné.

Celou konferenci budete moci jako vždy sledovat také přímo na našem webu 9.listopadu od 5:00. Samozřejmě pro vás budeme také okamžitě zpracovávat nejdůležitější informace a oznámení v podobě novinek. a Pro ty, kterým se nebude chtít ráno z postele nebude chybět následné celkové zhodnocení konference, včetně jejího záznamu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno