Před pár minutami bylo oznámeno nové partnerství, které uzavírá Sony Interactive Entertainment se službou Discord.

Spojení této populární komunikační služby a PlayStation odstartuje začátkem příštího roku. SIE provedla minoritní investici do služby Discord, aby toto partnerství podpořila.

Jim Ryan, prezident a CEO PLayStation k tomu říká: “Na PlayStation neustále hledáme nové způsoby, jak hráčům po celém světě umožnit vzájemné propojení, vytváření nových přátelství a komunit a sdílení zábavných zážitků a trvalých vzpomínek. V tomto duchu s potěšením oznamujeme nové partnerství se společností Discord, komunikační službou, kterou využívá více než 140 milionů lidí každý měsíc po celém světě.

Společně naše týmy již tvrdě pracují na tom, aby spojily Discord s vaším sociálním a herním zážitkem v síti PlayStation Network. Naším cílem je přiblížit zážitky Discord a PlayStation na konzole a mobilních zařízeních počátkem příštího roku a umožnit přátelům, skupinám a komunitám setkávat se, bavit se a snadněji komunikovat při společném hraní her.

Aby společnost Sony Interactive Entertainment uvedla tyto zážitky do života, investovala v rámci série Discord Series H menšinovou investici. Z našeho úplně prvního rozhovoru se spoluzakladateli Jasonem Citronem a Stanem Višnevskijem jsem se nechal inspirovat jejich celoživotní láskou k hraní a společnou vášní našich týmů pomáhat spojovat přátele a komunity novými způsoby. Posílení moci hráčů vytvářet komunity a užívat si sdílené herní zážitky je jádrem toho, co děláme, takže jsme nadšeni, že můžeme zahájit tuto cestu s jednou z nejpopulárnějších komunikačních služeb na světě.

Popravdě řečeno v době, kdy je čím dál tím více her podporující Crossplay mezi konzolemi a PC, je oznámení tohoto partnerství velmi pozitivní zprávou.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Co vy na to?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno