Během včerejšího State of Play Sony odhalilo nabídku PlayStation Plus Essential na měsíc březen 2023. Nabídka bude opět velmi lákavá. Navíc verze Extra/Premium dostanou Uncharted Collection.

Mezi základní hry pro PS Plus patří Battlefield 2042, Minecraft Dungeons (ano, hra vydaná společností Microsoft na PS Plus) a další.

Battlefield 2042 – PS4, PS5

Battlefield 2042 je vzrušující střílečka z pohledu první osoby, která představuje návrat ikonické totální války, kterou je franšíza dobře známá. Odehrává se ve světě blízké budoucnosti proměněném nepořádkem a budete se muset přizpůsobit a překonat dynamická bojiště s pomocí svého týmu a arzenálu špičkových zbraní a vozidel. S podporou pro 128 hráčů na PlayStation 5 přináší Battlefield 2042 nebývalý rozsah na rozlehlých bojištích po celém světě. Hra již od svého uvedení obdržela řadu aktualizací a její počáteční děsivý stav je stále vylepšován.

Minecraft Dungeons – PS4

Probojujte se zbrusu novou akční adventurou, inspirovanou klasickými prohledávači dungeonů a zasazenou do světa Minecraftu! Pokořte dungeony sám, nebo se spojte s přáteli! Až čtyři hráči spolu mohou bojovat prostřednictvím akcí nabitých, poklady a divoce rozmanitých úrovní – to vše v epickém pátrání po záchraně vesničanů a sesazení zlého Arch-Illagera!

Code Vein – PS4

V nepříliš vzdálené budoucnosti přinesla záhadná katastrofa kolaps světa, jak ho známe. Tyčící se mrakodrapy, kdysi symboly prosperity, jsou nyní neživé hroby minulosti lidstva proražené Trny soudu. V centru ničení leží skrytá společnost Revenantů zvaná Vein. Bezcílně putujíce při hledání krve se Ztracení nezastaví před ničím, aby ukojili svůj hlad. Spojte se a vydejte se na cestu do konců pekla, abyste odemkli svou minulost a unikli své živé noční můře v Code Vein.

Kromě výše uvedených her PS Plus Essential odhalila společnost Sony řadu titulů přicházejících do „katalogu úrovně PS Plus Extra/Premium“. Konkrétní data na těchto hrách nebyla uvedena – pravděpodobně některé nebo většina z nich přijde v březnu, ale možná ne všechny. Uvedené hry byly…

  • Tchia
  • Extrakce Rainbow Six
  • Immortals Fenyx Rising
  • Ghostwire: Tokio
  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Jaké hry PS Plus plánujete hrát příští měsíc? Dejte nám vědět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno