I po více než devíti letech od svého vydání má Left for Dead 2 stále velmi aktivní komunitu a dokonce i v roce 2019 dosahují servery hry  více než 15 000 současně hrajících hráčů.

A není divu, modeři totiž neustále vydávají nové kampaně pro tuto velmi populární hru. A právě vývojáři režimu Černobyl konečně zveřejnili výsledky svého úsilí po dlouhých devíti letech.

Černobyl: Kapitola jedna je nyní k dispozici na Steam Workshopu.

Aby bylo možné hrát novou kampaň, musí mít hráči  Left 4 Dead 2 všech sedm doplňků obsahu. Versus mód nebude k dispozici až  do příští aktualizace, ale aktuální verze obsahuje pět kooperativních map, stejně jako nové záchranné vozidlo, nové modely a textury a dokonce i speciálně sestavený soundtrack. Vývojáři také velkoryse hostují devět serverů v různých částech světa, na kterých si lidé mohou hrát, nebo mohou hráči hostit kampaň na svých vlastních dedikovaných serverech.

Přečti si  Třetí sezóna AXE FIFA COOL Ligy startuje

Left 4 Dead 2 je kooperativní střílečka  z pohledu první osoby, která se odehrává během zombie apokalypsy.  V až čtyř členných týmech si musí hráči pomocí motorových pil, střelných a jiných zbraní probít cestu přes hordy různých typů zombie, známý jako Infected. Příběh Černobylu: Kapitola jedna sleduje skupinu čtyř přeživších, kteří míří na Sibiř, jen proto, že zaslechli, že zombie nemohou přežít extrémní chlad. Bohužel se ukázalo, že to není pravda, a kampaň začíná nárazem helikoptéry, když skupina přelétá nad Černobylem.

Kromě toho, že hráči budou  moci i prozkoumat reaktorový blok 4 jaderné elektrárny v Černobylu, budou mít hráči přístup k místům v opuštěném městě Pripyat a v továrně Jupiter na okraji města. Při vytváření kampaně v Černobylu se věnovala velká pozornost detailům. Mnoho předváděných oblastí, jako zarostlý zábavní park s rezavým ruským kolem, prázdný plavecký bazén, podmáčené tunely pod městem, až děsivě kopírují, jak tato opuštěná místa dnes vypadají.

Existuje snad lepší místo pro masy infikovaných zombíků z Left 4 Death

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Left 4 Dead 2 vyšlo na PC a Xbox 360 v roce 2009.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno