Společnost Warner Bros. Discovery nemá za sebou nejlepší fiskální rok, protože neúspěch Suicide Squad: Kills the Justice League má velký dopad na její tržby. Hra Wonder Woman od Monolith Productions je stále ve vývoji, ale kromě potvrzení WB Games, že není koncipována jako live service titul, se nedočkala žádných novinek.

Údajný online průzkum však poskytl několik zjevných nových detailů. Obrázky concept artu a volby v průzkumu byly „odstraněny v reakci na zprávu od držitele autorských práv“ (což zřejmě potvrzuje jejich pravost). Popis příběhu je stále k dispozici, přičemž původní zápletka se točila kolem invaze čarodějky Circe na Themysciru s „armádou gorgonů, kyklopů a dalších monster“.

Jako Wonder Woman se hráči vracejí do jejího rodiště, aby pomohli jejím bratrům. Také napraví své vztahy s královnou Hippolytou a ostatními Amazonkami, které se cítily „zrazeny“ Dianiným rozhodnutím odejít před lety. Vedle Circe, @WWGameUpdates na Twitteru poznamenává, že Medusa a Cheetah hrají „hlavní role“.

Přečti si  Seznam pracovních pozic naznačuje, že se možná chystá vydání Gears of War pro PlayStation

Zda je to stále příběh projektu, nebo se v průběhu vývoje změnil, není známo. To ukáže čas, ale akční adventura s potenciální maloobchodní cenou 69,99 liber je asi nejméně překvapivým kouskem.

Kromě toho má hra také obsahovat volně probíhající souboje, procedurálně generované spojence a nepřátele.

Jak již bylo oznámeno dříve, hra využívá systém Nemesis, který byl představen ve hře Middle-earth: Shadow of Mordor a dále rozšířený ve hře Shadow of War. Ve Wonder Woman bude podle průzkumu procedurálně generovat „jedinečné obsazení“ „spojenců a nepřátel“, kteří si budou „pamatovat vaše volby a činy“ a reagovat na základě svého přesvědčení. Diana se také setká s „ikonickými postavami DC“, mezi nimiž mohou být i další hrdinové a „bájní obyvatelé řecké mytologie“.

Přečti si  Rockstar možná přinese předplatné GTA+ na Switch

Co se týče hratelnosti, Wonder Woman zřejmě nabízí volný boj, podobně jako série Middle-earth, se „zničujícími komby“. Hráči mohou také ovládat Dianino laso pravdy a létat světem.

Společnost WB Games zatím neoznámila termín vydání hry Wonder Woman, ani nepředstavila její hratelnost.

Hra se údajně chystá na konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC, takže zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno