„Dáváme si na čas, abychom se ujistili, že to děláme správně, protože toto je hra, o které si myslíme, že by mohla být jednou z nejprodávanějších v roce, kdy vyjde,“ říká Matthew Karch z Embracer Group.

V produkci studií v celém odvětví  není v současnosti nouze o AAA tituly ze světa Star Wars, až se trochu děsím toho, že nám díky tomu tato značka zevšední a dostane se nějak, kde je třeba v současné době Marvel. 

Ovšem v záplavě všech těch oznámených Star Wars her je jedna, která je fanouškům velmi dobře známá a kterou dychtivě očekávají, je jí remake Star Wars: Knights of the Old Republic, který vyvíjí studio Aspyr Media. Originál od BioWare z roku 2003 je považován za jednu z nejlepších her svého druhu i dnes, téměř dvě desetiletí od svého uvedení na trh, a očekávání od jeho remaku jsou proto vysoká.

Aspyr je ve vlastnictví Embracer Group, působící pod konglomerátní značkou Saber Interactive. Během nedávného setkání investorů Embracer s Q&A Matthew Karch – spoluzakladatel Sabre a člen představenstva Embracer – hovořil o remaku a jeho vývoji.

Přečti si  Games with Gold na červenec, Xbox Game Pass a další novinky

Když byl dotázán na to, jak pokračuje výroba remaku, Karch řekl, že Aspyr z něj dělá „nejlepší hru, jakou mohou udělat“, a také potvrdil, že Saber Interactive poskytuje podporu pro vývoj hry. Poukázal také na smlouvu o exkluzivitě hry se společností Sony, kdy hra bude uvedena jako exkluzivní konzole PS5 vedle PC.

Karch dále poskytl ujištění, že Knights of the Old Republic remake bude „fantastický“, ale vzhledem k velikosti a rozsahu projektu bude vyžadovat „hodně úsilí a času“, aby se zajistilo, že bude fungovat nad očekávání hráčů. To znamená, že také dodal, že další novinky o hře dorazí „během několika příštích měsíců“.

Na závěr Karch uvedl, že Embracer Group očekává, že remake bude „jedním z největších vydání v roce, kdy vyjde, a jako takový si dává s vývojem na čas.

Podrobností o remaku je zatím velmi málo, kromě skutečnosti, že hra je od základu přestavěna, je jednou z mála věcí, kterou vývojář Aspyr Media zatím potvrdil, že hra přivede zpět několik původních dabérů, včetně Jennifer Hale jako Bastily Shana. Zajímavostí je, že na remaku pracuje i několik vývojářů původní hry z BioWare.

Přečti si  Unikly první fotografie PlayStation VR2

Začátkem tohoto roku zprávy tvrdí, že Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake  bude obsahovat akční boj podobný  God of War  a  Nioh , na rozdíl od tahových bojů původní hry. Více o tom zde.

Pokud jde o to, kdy dorazí další aktualizace hry, Embracer Group říká, že to bude v několika příštích měsících, bohužel bližší termín nebyl poskytnut.  Pokud předpokládáme, že další podrobnosti budou sdíleny v roce 2022, hra by se mohla objevit na blížícím se červnovém Summer Game Festu, Sony Showcase, Gamescomu 2022 nebo dokonce na The Game Awards v prosinci.

Detaily a novinky o remaku Star Wars: Knights of the Old Republic pro vás budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno