Jak Square Enix, tak Crystal Dynamics hovořili při vydání Marvel’s Avengers o podpoře hry, která bude zahrnovat spoustu nového obsahu, a přestože tomu tak dosud nebylo, zdá se, že vývojáři mají plány na to, co přijde v příštích několika měsících.

Plán pro obsah na rok 2021 byl včera v noci oficiálně odhalen a krátce popsán.

Aktualizace, která byla dnes spuštěna pro hru, s sebou přinesla DLC Hawkeye , verze nové generace, přizpůsobitelné místnosti HARM, možnost přehrání kampaně a vyvážený postup. Na jaře uvidíme příchod události Tachyon Anomaly, která je upravena pro postavy úrovní výkonu mezi 1-100. To také přidá schopnost více hráčů ve skupině hrát za stejnou postavu, což je něco, po čem hráči už od vydání hry. Poté bude následovat Red Room Takeover, která bude obsahovat nové oblečení a nový obsah HARM Room.

Mezitím v létě budou k dispozici nové mise válečné zóny, sektory padouchů a úkoly. Největší množství obsahu dorazí později v tomto roce a bude jím ohlášená expanze Black Panter, která kromě ní samotné přidá také nové oblečení, zvýší limit výkonu, přidá nové nepřátelé (včetně Klaw), a nové prostředí ve Wakandě a další.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Crystal Dynamics také pracuje na dalších vylepšeních postupu a vylepšení převodů, postupu, sběratelských předmětů a dohazování. Do hry dorazí také Megahives pro více hráčů a mise na úrovni Omega. Zajímavé je, že zde není žádná zmínka o dříve oznámeném Spider-Man DLC.

Marvels Avengers je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno