Pokémon Go Fest 2021 již skončil. Za víkend 17. a 18. července však trenéři z celého světa pochytali 1,5 miliardy Pokémonů do své sbírky.

Společnost Niantic už pátým rokem přichystala pro své hráče letní akci, která se konala ve 130 zemích. Ve 20 největších městech se navíc v rámci festivalu konaly další osobní akce. Za pouhé dva dny se trenérům podařilo získat 1.5 miliardy nových Pokémonů.

Statistiky také ukazují, že kromě obrovského čísla pochytaných Pokémonů všichni zapojení hráči otočili na 900 milionů PokéStopů a prochodili přes 125 milionů kilometrů. Raidy ukázaly dva nové vzácné Pokémony, kvůli kterým se odehrálo 23 milionů bitev. První den se bojovalo o legendární Meleonettu, druhý zase mytickou Hoopu.

Přečti si  Apex Legends – Season 10: Emergence odstartuje 3. srpna, oznámena nová legenda Seer

V rámci festivalu se konala akce, streamovaná Nianticem, “Společně jsme Raid”, která zahrnovala mnoho vajec ukazujících aktuální legendární obsah v Raidech. Uměly se dokonce zvětšit na obří Gymy, kde se mohl připojit každý účastník osobních akcí ve městech.

Přestože je letošní Fest již u konce, oslavy k 25. výročí existence “kapesních příšerek” rozhodně nekončí. Zpěvačka a umělkyně Mabel zveřejnila klip k písni “Take it Home”, ve kterém si hraje na schovávanou s Jigglypuffem, čímž se také zapojila do těchto oslav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno