Nového pokračování filmu Tomb Raider z roku 2018 v hlavní roli s Aliciou Vikander, se ujala spisovatelka a režisérka Misha Green známá především pro Lovecraft Country.

Nový Tomb Raider bude pro Greenovou celovečerní debut. Alicia Vikander si opět zahraje v hlavní roli světoznámé archeoložky Lary Croft. Film budou navíc produkovat Graham King a Elizabeth Cantillion. Filmové pokračování bylo oznámeno v dubnu 2019, tedy více než po roce od uvedení filmu. V roce 2019 byl režisérem filmu Ben Wheatly z Free Fire, ale projekt následně opustil.

První filmový Tomb Raider s Aliciiou Vikander z roku 2018 režíroval norský filmař Roar Uthaug. Film vydělal 58,2 milionu $ na domácím trhu a celosvětově 274,6 milionu $. Film divákům představuje původ Lary Croft a je inspirován herní trilogií od studia Crystal Dynamics.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Greenová je showrunnerkou a výkonnou producentkou nové série HBO Lovecraft Country. Seriál sleduje Atticuse Freemana, jak se svými přáteli cestuje po padesátých letech minulého století, aby našel svého pohřešovaného otce.

V současné době není známo žádné datum vydání filmového pokračování Tomb Raider. Jakmile se je dozvíme, bude vás o nich informovat.

3 KOMENTÁŘE

  1. Nie bože ďalšia píčovina stačí že jednotka bola sračka načo vtom vôbec pokračovať ty dementný režiséri proste nevededia zachytiť podstatu a atmosféru hry tym pádom preto nikdy tento cosplay nebude lepší ani tak dobrý ako hra pochopte to už konečne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno