Capcom zpozdil Pragmata o jeden rok a hra bude nyní vydána v roce 2023, zatímco Kena: Bridge of Spirits bude k dispozici v březnu tohoto roku.

Herní pobočka společnosti Sony měla na letošním veletrhu CES menší zastoupení, včetně krátkého prohlášení generálního ředitele společnosti Sony Interactive Entertainment Jima Ryana o průlomových prodejích PS5 a oznámení nových odhadů termínů vydání pro některé nadcházející PS5 tituly, jako například jako Pragmata , Kena: Bridge of Spirits a další.

Pragmata je futuristické sci-fi dobrodružství, které si loni odbylo velmi poutavou premiéru a mělo být vydáno v roce 2022 společností Capcom. Podle herního panelu společnosti Sony na CES 2021 jsme se však dozvěděli, že hra byla odložena až do roku 2023. O hře tak zatím nic nevíme a jak se zdá ani se jen tak nedozvíme. 

Square Enix dále označil rok 2022 jako okno pro uvolnění projektu Athia. Nové fantasy RPG odehrávajícím se v otevřeném světě, které je aktuální ve vývoji studiem Luminous Production.

Další velké oznámení se týká hry Ghostwire: Tokio od Tango Gameworks, která má být uvedeno na trh c říjnu tohoto roku. Nejnovější projekt Shinji Mikami bude mít roční exkluzivitu pro PS5 a brzy poté bude vydáno také na XSX/S prostřednictvím Xbox Game Pass. 

Pokud hledáte odstavec o půvabně vyhlížejícím RPG Kena: Bridge of Spirits, které bude k dispozici na PS5, PS4 a PC, tak jste jej právě našli. Informace hovoří o tom, že hra bude vydána již v březnu 2021. O několik měsíců později se můžete vydat do nádherného, ​​ale vysoce nebezpečný svět v Solar Ash v červnu 2021. Poté můžete skočit do nemocného světa Little Devil Inside v červenci 2021. A konečně prožít cyberpunkový život jako kočka v titulu Stray v říjnu 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno