Spoluprezident Naughty Dog Neil Druckmann odhalil, že studio v jednu chvíli plánovalo vyvinout prequel k The Last of Us ve spolupráci s externím studiem.

První sezóna The Last of Us od HBO nedávno skončila svou devátou a poslední epizodou, která začala flashbackem Ellieiny matky Anny v okamžiku narození dcery. Je to příběh, který si fanoušci této hry uvědomují již léta, ale který nebyl nikdy přímo vyprávěn na obrazovce v obou vydaných hrách.

Kdyby se však věci vyvíjely trochu jinak, získalo by toto drama spoustu času. Spoluprezident Naughty Dog a režisér a spisovatel The Last of Us Neil Druckmann nedávno v rozhovoru s Kinda Funny odhalil, že studio ve skutečnosti plánovalo prequel k The Last of Us v jednom bodě, který by se zaměřil na Annu a dokreslil příběh.

Přečti si  Diablo IV - Dojmy z PC bety

Je zajímavé, že Druckmann říká, že hru mělo vyvinout externí studio, kterému ho představil Greg Miller z Kinda Funny, a ačkoli toto studio, které zůstalo nejmenované konzultovalo s Naughty Dog tento projektu „už nějakou chvíli“, tak projekt se nakonec rozpadl a byl odložen.

Existovala mnohem plnější verze tohoto příběhu, která se vrátila více zpět v čase a která měla být přeměněna na videohru,” řekl Druckmann. „Ne od Naughty Dog, od jiného herního studia, se kterým mě seznámil Greg Miller. A docela dlouho jsme s nimi mluvili, abychom to udělali, a pak se to trochu rozpadlo a úplně to nevyšlo.“

Zda je to nápad, ke kterému se Naughty Dog někdy v budoucnu rozhodne vrátit, se teprve uvidí, ale není pochyb o tom, že je to určitě nápad, o kterém by fanoušci franšízy rádi slyšeli více.

Přečti si  Ani Ubisoft se na E3 nakonec neukáže

V současné době kromě samostatné multiplayerové hry The Last of Us pracuje Naughty Dog také na svém dalším velkém titulu pro jednoho hráče, kterým může, ale nemusí být The Last of Us Part 3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno