I když zatím nic není vytesáno do kamene, E3 2021 by mělo organizátorům poskytnout představu o tom, jak integrovat online prvky do E3 v nadcházejících letech.

E3 bude letos zcela virtuální záležitostí díky COVID-19 a E3 z této zkušenosti může v budoucnu jen těžit. Stanley Pierre-Louis, generální ředitel a prezident Asociace zábavního softwaru, uvedl, že budoucí výstavy E3 budou pravděpodobně hybridem fyzických a digitální události.

V rozhovoru pro GamesIndustry.biz Pierre-Louis uvedl, že i když zatím nic není vytesáno do kamene, E3 2021 by mělo organizátorům poskytnout představu o tom, jak integrovat online prvky do veletrhu pro nadcházející roky.

Pierre-Louis dodal, že v plánu je, aby se ESA v příštím roce vrátila k hostování E3 klasické fyzické show, ale že bude zahrnovat i digitální komponenty z letošního představení.

Přečti si  SEMTEX vstupuje ve velkém do esportu. Kupuje tým BRUTE

Podoba toho bude teprve určena, a doufáme, že se z letošní akce naučíme, co se dobře přenáší. Nemohu mluvit o budoucích E3, protože se nyní plně zaměřujeme na E3 2021 a chceme zajistit, aby to byla pro všechny skvělá zkušenost.

Vzhledem k tomu, že E3 je poprvé v historii zcela virtuální, nebyl plně digitální formát zcela bez výzev a kontroverzí. V průběhu E3 Media Week novináři, kteří se zaregistrovali k pokrytí události, hlásili, že avatary, které vytvářejí pro své portálové profily E3, jsou nejhorší verzí avatarů Picrew a že jediné pohlaví, které si mohou vybrat bez ohledu na jejich skutečnou genderovou identitu, jsou muži . ESA se od té doby zabývala druhým problémem odstraněním genderových zájmen z uživatelských profilů a pouze uvádí jméno a společnost (pokud je vůbec požadována).

Přečti si  Dinosauři v Jurassic World Evolution 2 se budou chovat dynamicky na základě jejich území

E3 2021 startuje 12. června a potrvá do 15. června a vy ji můžete sledovat s námi. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno