God of Ragnarok: Valhalla se spustilo, pouhé dny po svém překvapivém oznámení na The Game Awards, a přináší bezplatný, příběhem řízený roguelite režimem do uznávaného akčního dobrodružného titulu, který slouží jako epilog k příběhu základní hry.

Je však zajímavé, že se zdá, že příběh hry stále není dokončen.

To je podle škádlení, které nedávno zveřejnil na Twitteru Orion Walker, hlavní spisovatel ze studia SIE Santa Monica, který uvedl, že po zveřejnění titulků v nedávno vydaném bezplatném DLC je ještě potřeba vyprávět další příběh.

„Opravdu si myslíte, že titulky jsou konec příběhu?“ napsal Walker. „Pojďte. Pojď te hned.”

Vzhledem k faktu, že God of War Ragnarok byl potvrzen jako poslední díl ságy o severské mytologii této série, je jistě překvapivé vidět, jak Santa Monica Studio pokračuje ve vyprávění příběhů v tomto prostředí, i když samotná hra samozřejmě zanechala spoustu nevyřešených vláken, které naznačovaly, že tomu tak bude.

Přečti si  Společnost Bandai Namco přiveze na Gamescom 2024 hry Little Nightmares 3 a Dragon Ball: Sparking!

Co přesně má Walker na mysli, je však stále nejasné. Začátkem tohoto roku úniky tvrdily, že se pracuje na rozšíření God  of War Ragnarok (nebo samostatném spinoffu podobnému  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales), a přestože někteří spekulovali, že zmiňovaným DLC byla Valhalla, stojí za to zdůraznit. že zmíněný únik řekl, že DLC nevyjde v roce 2023.

Ať tak či onak, je jasné, že God of War Ragnarok není konečným závěrečným aktem severské ságy, o kterém si někteří mysleli, že bude. K čemu přesně to povede, se teprve uvidí.

God of War Ragnarok je k dispozici na PS5 a PS4. Po celém světě se ho prodalo přes 15 milionů kusů. Přečtěte si naši recenzi hry zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno