Nejnovější video od Respawn Entertainment ukazuje, že dříve oznámený hrdina James ” The Forge” McCormick byl zřejmě zabit protivníkem dříve, než se vůbec dostal do hry.

Oznámení postavy Forge přišlo s menší pompou než obvykle a i přijetí fanoušků bylo dosti rozporuplné. Přitom dříve bylo naznačeno, že by se ve hře měl objevit Revenant a nejnovější video ze série „Příběhy z Outlandu“ právě naznačili, že tomu tak opravdu bude.

Toto konkrétní video nám ukazuje rozhovor mezi reportérkou Lisou Stoneovou a Jamesem “The Forge” McCormickem. Po několika velmi standardních otázkách se splaší technika studia a Forge je zezadu zabit právě Revenantem.

https://youtu.be/JmmNYDmvS2k

Webové stránky Apex Legends aktuálně uvádějí „RIP Jimmie ‘Forge’ McCormick“, což by mělo potvrzovat, že postava je skutečně mrtvá.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Ovšem fanoušci přišli s teorií, že že Forge, který při rozhovoru zemřel, není skutečný Forge. Jednou z informací o Forge je, že je „často dublován“. Pozorní pozorovatelé poznamenali, že v animaci „Příběhy z Outlandu“ má Forge na levém obočí jizvu a i jeho bionická paže má jiný vzhled, oproti tomu, co má ve své standardní kresbě. Samozřejmě se může jednat jen o umělecké ztvárnění, nebo by to mohlo být tím, že Revenant zabil jednoho z Forgeových dvojníků. Jak to ve skutečnosti bude se dozvíme 4. února, kdy odstartuje Season 4.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

6 KOMENTÁŘE

  1. Když procházím hrou tak po celé mapě sou plakáty a lišty ..kde je napsáno Hama Roboticks..nevím přesně jak to tam je už psané .ale tohle jasně ukazuje že tam bude nějaký hrdina s touhle souvislosti…nevím ale článek kde přímo ve hře přibyly .. transparenty te firmy máte kde ?nebyly tam ještě před pár dny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno