Take Two sumíruje aktuální finanční zprávu a pomalu se připravuje na příští rok, který bude ve znamení Red Dead Redemption 2 a společnost si tak slibuje rekordní zisky.

Za uplynulé čtvrtletí měli čisté zisky na úrovni 418 milionů dolarů s nárůstem 34%, kde jim pomáhalo hlavně GTA V především pak GTA Online, ale vysoký poptávka byla i po NBA 2K17, což je nejprodávanější sport dosud.

Do budoucna Take Two plánují rozšiřovat Kerby Space Program, který nedávno odkoupili, a to novou expanzí Kerby Space Program: Making History. Ta vyjde ještě v tomto roce. Kromě toho se chystá také vydání DLC pro XCOM 2: War of the Chosen expanzi a to již koncem srpna. V září potom přichází na trh NBA 2K18 a to na PC, PS4, Xbox One a Switch. Říjen bude ve znamení WWE 2K18 na Xbox One a PS4 a později i na Switch .

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Příštímu roku potom bude jasně vládnout vydání Red Dead Redemption 2, které je naplánováno na jaro. V tomto období vyjde i Borderlands 3, které však ještě Take Two nezmiňují.

Na otázku zda se chystá PC verze Red Dead Redemption 2 CEO Take Two neodpověděl, jen dodal, že vše ohledně hry je na studiu Rockstar. Doplnil, že PC trh je velký a silný a jeho hráči jsou velmi aktivní. Pro ně je tento trh důležitý a je to něco na co se musí zaměřit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno