V CMS Bungie bylo objeveno potenciální jméno pro příští sezónu, která má být spuštěna 24. května.

Season of the Risen se v Destiny 2 pomalu blíží ke svému konci, což znamená, že Bungie by mělo začít poskytovat podrobnosti o příští sezóně. I když není známo, kdy tak začne studio činit, zdá se, že název již unikl na internet.

Josh Hunt na Twitteru informoval o tom, že objevil “Season of the Haunted” v CMS Bungie.

Hunt předtím našel jméno Season of the Splicer, než bylo oficiálně oznámeno, takže název může být zcela legitimní. Má však důvody se domnívat, že Season of the Haunted není konečný název. „’Haunted’ je velmi blízko Festival of the Lost

Název Season of the Haunted byl také nalezen interně, když byl obsah upravován, a není skutečným názvem veřejné stránky. “Mohlo by to být pouze interní kódové jméno a ne skutečné jméno sezóny.” Sdílím přesně to, co vím.” Opět, čas ukáže, takže zatím berte věci s rezervou.

Kromě toho, že hlavní narativní designér Bungie řekl, že příští sezóna bude „fenomenální“, vývojář nastínil řadu nových funkcí a změn rovnováhy, které přicházejí. Nový systém rotací bude cyklicky procházet starými raidy a dungeony a bude poskytovat gear k jejich opětovnému hraní, zatímco Glaives získá tolik potřebné buffy. Další informace by měli přicházet v nadcházejícím týdnu.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno