Razer vypouští na svět sílu tří bezdrátových myší v jednom modulárním designu, který hráčům umožní vybrat si ze tří vyměnitelných bočních destiček a přizpůsobit se tak jakémukoli hernímu stylu.

Razer™, přední globální výrobce lifestyleových produktů pro hráče, dnes představil bezdrátovou herní myš Razer Naga Pro. Od MMO po MOBA hry, battle royale, střílečky z pohledu první osoby a další hry – díky vyměnitelným bočním destičkám myši Naga Pro je přizpůsobení se různým herním žánrům jednodušší než kdy dřív.

Myš Razer Naga Pro je novým přírůstkem do bezdrátové řady Razer™ HyperSpeed. Vylepšuje svého předchůdce Naga Trinity, na němž byl poprvé představen modulární design tři v jednom, a čerpá z jeho úspěchu. Je napěchovaná nejnovějšími a nejlepšími herními technologiemi, ale zároveň si stále zachovává stěžejní design tolik oblíbený mezi fanoušky. Byla vytvořena k tomu, aby hráčům nabídla větší možnost volby a přizpůsobitelnosti a dokázala vyhovět odlišným hrám a herním stylům.

„Všichni jsme hráči, ale hrajeme mnoha různými způsoby,“ říká Alvin Cheung, viceprezident oddělení periferií ve firmě Razer. „Přizpůsobitelnost byla vždy klíčovou součástí přístupnosti, protože díky ní spolu může hrát více hráčů. Myš Naga Pro tento ideál zosobňuje a dává všem možnost hrát dle svého a zároveň je neomezuje kabelem.“

Multižánrový design pro maximální přizpůsobitelnost

Aktualizovaný modulární design nyní obsahuje tři magnetické boční destičky se dvěma, šesti nebo dvanácti programovatelnými tlačítky. Boční destička se šesti tlačítky má nově navržené rozložení, které se právě na myši Naga Pro objevuje poprvé. Všechny destičky jsou navrženy tak, aby vyhověly specifickým herním žánrům: destička s dvanácti tlačítky na MMO hry a realtimové strategie, se šesti pro battle royale nebo MOBA hry a se dvěma pro střílečky z pohledu první osoby.

Přečti si  Nové zdroje EVOLVEO nejen pro herní sestavy

  • Boční destička s dvanácti tlačítky má nejvíce tlačítek kvůli optimalizaci cyklů dovedností a maker a je ergonomicky navržena pro dokonalou dosažitelnost. Perfektně se hodí do situací, kde jsou klíčové načasování a přesnost, např. v MMO hrách a realtimových strategiích.
  • Boční destička se šesti tlačítky nabízí vyváženost ovládání a přístupnosti. Její ergonomický design míří na battle royale a MOBA hry. Tlačítka jsou uspořádána do dvou řad, aby hráči měli okamžitý přístup k dovednostem a předmětům, a má boční úchop pro větší kontrolu nad pohyby myší.
  • Boční destička se dvěma tlačítky se klasicky hodí pro střílečky z pohledu první osoby. Tam, kde nejvíce záleží na přesnosti, poskytuje její pogumovaný povrch maximální kontrolu nad každou přestřelkou, a k dispozici jsou dvě tlačítka pro základní akce, jako je skrčení se nebo ostřelování.

Boční destičky hráčům poskytují bezkonkurenčních 20 programovatelných tlačítek. Pomocí Razer Hypershift, který je přístupný prostřednictvím softwaru Razer Synapse, je u každého tlačítka možné nastavit sekundární funkci pro maximální kontrolu a přizpůsobitelnost. Myš Naga Pro má pro rychlý a snadný přístup zabudovanou paměť a umí uložit až pět profilů – a to dokonce i bez softwaru.

Vylepšena nejžhavějšími inovacemi

Myš Naga Pro funguje na technologii Razer™ HyperSpeed Wireless, která je prověřená a osvědčená nejlepšími esportovci a poskytuje rychlejší připojení než většina drátových myší. Další výhodou je, že technologie Razer HyperSpeed Wireless vyžaduje méně energie než jiné bezdrátové herní myši, takže živostnost baterie je u této myši až 100 hodin nepřetržitého hraní na pásmu 2,4 GHz, nebo dokonce až 150 hodin na Bluetoothu. A pokud se energie v baterii krátí, Naga Pro se dá pomocí přibaleného kabelu SpeedFlex, který zajišťuje pohyby bez tahání, nabíjet i při hraní. Je možné i bezdrátové nabíjení, a to prostřednictvím dokovací stanice Razer Mouse Dock Chroma (prodávána zvlášť).

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Pro přesnost až na pixely je tato myš vybavena optickým senzorem Focus+ s rozlišením 20 tisíc DPI. Tento špičkový optický senzor značky Razer má ty nejlepší specifikace na trhu včetně inteligentních funkcí, jako je synchronizace pohybu, která bezchybně sleduje pohyby myší a lze si ji nakalibrovat podle vlastních preferencí prostřednictvím funkcí Smart Tracking nebo Asymmetric Cut-off.

Naga Pro se honosí také optickými spínači Razer™, které místo fyzických spojů využívají rychlost světla – pro okamžitou aktivaci a bezkonkurenční životnost až 70 milionů kliknutí. Hráči se už nebudou muset bát nechtěných dvoukliků, k nimž může u tradičních spínačů docházet, protože ty se po delší době opotřebovávají.

Se svými třemi vyměnitelnými bočními destičkami je nová myš Razer Naga Pro, našlapaná nejnovější a nejlepší technologií, tou nejvšestrannější a nejmodernější myší Naga vůbec.

O MYŠI RAZER NAGA PRO

  • 3 vyměnitelné boční destičky pro individuální konfigurace tlačítek
  • Funkce Razer™ HyperSpeed Wireless pro rychlejší připojení než u drátových myší
  • 19+1 programovatelných tlačítek pro rozsáhlou kontrolu nad situací
  • Optický senzor Razer™ Focus+ s rozlišením 20 tisíc DPI pro špičkovou přesnost
  • Optické spínače Razer™ pro aktivaci rychlostí světla
  • 3 režimy připojení – HyperSpeed Wireless / Bluetooth / kabel Speedflex

Více informací naleznete zde.

CENA A DOSTUPNOST

Razer Naga Pro je k dispozici od 3. září 2020 za doporučenou maloobchodní cenu 169,99 €.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno