Pro Switch byla oznámena bezplatná hra Star Wars: Hunters
Domů » Nintendo » Pro Switch byla oznámena bezplatná hra Star Wars: Hunters

Pro Switch byla oznámena bezplatná hra Star Wars: Hunters

18.2.2021
Publikoval:

Během včerejšího Nintendo Direct byla ohlášena nová videohra Star Wars, která slibuje, že přinese fanouškům nový soutěžní zážitek a navíc zdarma.

Vzhledem k tomu, že EA ztratila svoji exkluzivní licenci  na výrobu her Star Wars , mnoho fanoušků začalo přemýšlet o tom, kdo vše by mohl začít vyrábět Star Wars a hry a na jaká všechna zařízení by se mohly dostat. Na tuto otázku jsme již dostali částečnou odpověď, když Ubisoft oznámil vývoj nové Star Wars hry v otevřeném světě.

Díky včerejšímu Nintendo Direct jsme se oznámením Lucasfilm Games a vývojáře Zynga o vzniku dalšího titulu nazvaného Star Wars: Hunters. Tato hra je popsána jako free-to-play konkurenční hra pro více hráčů, která bude vydána pro Nintendo Switch později v tomto roce. Ke stahování a hraní online nebude vyžadovat členství Nintendo Switch Online.

Přečtěte si  Life is Strange 3 má být údajně o čtení myšlenek

Podle blogu Star Wars bude Star Wars: Hunters konkurenceschopná arénová bojová hra, která postaví hráče proti sobě. Tato hra bude obsahovat zbrusu nové postavy Star Wars a místa, kde budou moci bojovat.

Douglas Reilly, viceprezident společnosti Lucasfilm Games, uvedl, že hra se bude inspirovat předchozími  příběhy a místy Star Wars a zároveň poskytne něco, co se odlišuje od minulých her.

Tato hra je pro více hráčů, ale není jasné, zda bude mít příběh nebo významnou souvislost se současnou kontinuitou Star Wars . Hra by mohla představit nové postavy, které přecházejí do některých filmů, komiksů a televizních pořadů. Je také možné, že se objeví pouze ve hře a už nikdy nebudou viděny.

Star Wars: Hunters budou k dispozici na Nintendo Switch v průběhu tohoto roku.

Přečtěte si  České hokejové kluby budou bojovat v play-off ENYAQ Hokejové ligy ve hře NHL 21!
Zdroj :
Nintendo Direct

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Capcom vydal nový trailer pro Monster Hunter Rise

Trailer představuje nová, ale i oblíbená monstra, dvě nová místa...