„S předchozí generací jsme byli mnohem více omezeni na CPU,“ říká Ben Archard, senior programátor vykreslování ve 4A Games.

Metro Exodus dnes přichází na PS5 a Xbox Series X / S s podporou 4K / 60 FPS, ray-tracingem, posuvníkem FOV a dalšími vylepšeními. 4A Games bylo se svými hrami vždy na technologické špici. Není tedy divu, že když byl oznámen upgrade pro novou generaci konzolí, měli jsme velká očekávání od toho co nám studio na již hotové hře může nabídnout.

Starší programátor vykreslování Ben Archard ocenil zejména procesory Zen 2, kterými jsou vybaveny jak PS5, tak i XSX / S.

Jsou to velmi dobré CPU, upřímně řečeno, opravdu jsou,” řekl Archard. “Zjistili jsme, že jsou velmi, velmi užitečné.” Jsem renderovací programátor a zjistili jsme, že s předchozí generací jsme byli mnohem omezenější v oblasti CPU.

Dále dodal, že procesory PS5 a Xbox Series X / S mohou usnadnit a zefektivnit vývoj napříč platformami.

Přečti si  Stalker 2: Heart Of Chernobyl nebude obsahovat vozidla a to i přes mnohem větší mapu

Díky tomu nejsme jediným oddělením, které má tlak na CPU, ale můžeme se zaručit, že jsou to vynikající CPU, které fungují plošně,” řekl. Myslím si, že mnoho oblastí rozvoje může z tohoto zvýšení výkonu významně těžit.”

Metro Exodus Enhanced Edition  je k dispozici pro PS5, Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno