Profesionální hráč NBA 2K League byl zabanován kvůli gamblingu
Domů » Hry » Novinky » Profesionální hráč NBA 2K League byl zabanován kvůli gamblingu

Profesionální hráč NBA 2K League byl zabanován kvůli gamblingu

14.9.2019
Publikoval:

Profesionální NBA 2K esportovec byl zabanován na oficiálním  NBA 2K League, poté, co porušil pravidla ligy týkající se hazardních her.  NBA 2K League existuje pouze dva a půl roku a toto vyloučení je jedním z pouhých několika  provedených esportovou liogou.

Na oficiálním Twitteru  NBA 2K League bylo potvrzeno, že Basil Rose, známí jako 24K Dropoff, byl diskvalifikován za „porušení pravidel o hazardních hrách ligy“. Prohlášení vysvětluje, že bylo zjištěno , že hráč poskytuje informace spojené se sázením na hry v NBA 2K League.

24K Dropoff není jediným profesionálním esportovcem, který byl vyhozen z týmu nebo ligy kvůli spojení se sázkami na esport. Minulý měsíc bylo v Austrálii zatčeno několik hráčů z Counter-Strike: Global Offensive kvůli podezření z trestného činu.

Přečtěte si  Do Xbox Game Pass brzy zamíří Yakuza 0, Kingdom Hearts 3 a další

Rozhodnutí NBA 2K League o zákazu hráče a jeho chování se může ve srovnání s těmito jinými trestnými činy zdát jako drobnost, ale mnoho lidí v tom vidí spojení se skandálem kolem hazardu v NBA 2K20, které nese označení PEGI 3. Navíc trailer přímo propagoval tyto mechaniky a mohli jsme v něm vidět hrací automaty, balíčky karet ve stylu loot boxu i ruletu. Mnozí označili, že trailer je pro simulátor hazardních her a ne pro basketbalovou hru.

Série NBA 2K také čelí rostoucímu zkoumání své mechaniky, když britský vládní výbor vyzval k zákazu loot boxů ve hrách prodávaných dětem.

Přečtěte si  Film Uncharted si bere inspiraci ze čtvrtého dílu hry a jeho natáčení začne za 4 týdny

NBA 2K20 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Next-Gen konzole budou uvedeny na TGS 2020, která se zaměří i na cloudové hraní

Připravované Next-Gen konzole společností Sony a Microsoft budou uvedeny na...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů