První hráč na světě dokázal sám porazit Riven, raid bosse v Destiny 2
Domů » Hry » Destiny » První hráč na světě dokázal sám porazit Riven, raid bosse v Destiny 2

První hráč na světě dokázal sám porazit Riven, raid bosse v Destiny 2

8.5.2019
Publikoval:

Další ohromující úspěch byl dosažen v Destiny 2 a to neúnavným fanouškem jménem Tazus, který jako první dokázal sám porazit raid bosse Riven.

Tazus je úplně prvním hráčem, kterému se něco takového podařilo bez jakékoliv cizí pomoci. nicméně Tazusovi pomohla současná chyba, která v Destiny 2 je a to týkající se schopnosti Arcstrider Combination Blow, která spouští regeneraci zdraví a zvyšuje poškození po melee killu. Dále Tazus využil specifického brnění: boty s Dynamo perk, který nižší Super cooldown, helma s Hands-On Perk pro získání Super energie po mele zabití, Raiden Flux hruď, která dává více Super poškození a prodlužuje dobu jejího trvání a konečně, speciální Reveler’s Tonic, který zvyšuje rychlost dobíjení tříd. 

Pokud vás zajímá Tazusův pokus, díky kterému se stal prvním hráčem, který porazil sólo Riven, pak se podívejte na video níže.

Přečtěte si  Na Tokyo Game Show unikl trailer k Nioh 2

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Další doporučené příspěvky
 
Destiny 2: Shadowkeep Roadmap vyobrazuje detailní kalendář nadcházejícího obsahu

Od vydání vysoce očekávaného rozšíření Shadowkeep pro Destiny 2 dělí...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů