Podívejte se na Henryho Cavilla jako na hlavního protagonistu Witchera, Geralta z Rivie v připravovaném televizním seriálu od společnosti Netflix.

Ať už jste herními, či knižními fanoušky Zaklínače, pak pro vás bylo jistě vzrušující oznámení o vzniku televizního seriálu Zaklínač, který v současné době vyrábí společnost Netflix. Ta také již oznámila řadu obsazených rolí, včetně té hlavní a to Geralta z Rivie, kterého ztvární herec Henry Cavill, známý především jako představitel Supermana ve filmu Muž z Oceli.

Řada fanoušků si však nedokázala Cavilla v hlavní roli představit a možná i proto nám dává Netflix prostřednictvím Twitteru k dispozici první pohled na to, jak Bude Cavill v sérii vypadat.

Podle ScreenRant , Netflix také oznámil další členy hereckého obsazení včetně Eamon Farren (jako Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musial (Sir Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) a Anna Shaffer (Triss).

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Dříve oznámení herci se ujmou rolí: Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Jodhu May (Calanthe), Björn Hylnur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina) a Millie Brady (Renfri).

Seriál je inspirován knihami Andrzeje Sapkowského, přičemž bude mít celkem 8 epizod s možnou premiérou v roce 2020.

Jak se vám zamlouvá Henry Cavill jakožto Geralt z Rivie?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno