I po třech dnech dnech od vydání raidu pro The Division 2 se jej nepodařilo žádnému konzolovému týmu překonat závěrečného bosse.

Raidy mají představovat nejobtížnější aktivitu ve hrách, ale první raid v The Division 2 je tak těžký, že jej doposud žádný konzolový tým nedokázal překonat. Zajímavostí je, že nejrychlejšímu PC týmu to trvalo “pouhých” pět hodin od spuštění této aktivity.

Více, než jen pár hlasů tvrdí, že náročnost raidu přesahuje omezené možnosti ovladačů. Na zdolání raidu nemá vliv ani špatné sestavení týmů, či hráčských buildů, jelikož na Twitchi je řada streamerů z konzolí, kteří mají to nejlepší vybavení a stále nemohou dokončit finálního bosse. Zatímco PC hráči již snižují čas na zabitá bosse na minimum.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Otázkou je jak moc “lepkavý” auto aim nastavili vývojáři z Massive Entertainment na konzolích a také, jak moc je třeba tuto vlastnost vyladit s “pomalým” otáčením, které mají analogové páčky oproti klasické myši.

Co se samotných hráčů týče, tak někteří volají po snížení obtížnosti, zatímco jiní zase říkají, že raid zkrátka není pro každého a zdolat jej mohou jen opravdu dobří hráči. Ovšem s největší pravděpodobností by mělo dojít k celkovým úpravám použitých mechanik, které jsou v raidu použity a které by kompenzovaly rozdíly mezi PC a konzolemi.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno