I v roce 2020 se můžeme těšit na několik nových her pro PlayStation VR, máme pro vás přehled těch nejzajímavějších.

Přestože se o nové generaci PlayStation VR zatím jen spekuluje v souvislosti s příští generací konzolí, tak se mnozí možná domnívají, že se na stávající konzoli jedná o mrtvou záležitost, ale následující seznam her vás přesvědčí o opaku.

Marvel’s Iron Man VR

Hra nám umožní vklouznout do slavného high-tech obleku Tonyho Starka a postavit se řadě padouchů.

Dreams

Sada nástrojů pro vytváření vlastních her, která vám umožní vytvořit vše, nač si vzpomenete přímo na PlayStation 4.

The Walking Dead: Saints & Sinners

 The Walking Dead: Saints & Sinners musíte přežít zombie apokalypsu, kdy můžete ovlivnit svůj příběh rozhodováním s ostatními přeživšími a zároveň musíte bojovat se zombíky pomocí improvizovaných zbraní.

The Walking Dead: Onslaught

Příběh odehrávající se ve vesmíru The Walking Dead, kde hlavním cílem je ve spíše arkádovém pojetí zničit co nejvíce zombíků.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Star Child

Jedná se o logickou skákačku, která se odehrává v “2D světě” kde se díky VR díváte hluboko dovnitř tohoto prostoru. Protože postavu ovládáte pouze nepřímo a vidíte jej z pohledu třetí osoby, můžete se o to více rozhlížet po světě, který objevujete.

Sniper Elite VR

Během druhé světové války zažíváte v Itálii úplně novou historii. Jako obvykle pro tuto sérii jste vyzbrojeni odstřelovací puškou a vrací se také slavný rentgenový killcam.

The Room VR: Dark Matter

S adaptací VR musíte vyřešit typické hádanky únikové místnosti, abyste vyřešili záhadný případ. Přímou interakcí s objekty se můžete ve světě této hry velmi rychle ztratit. Hra bude mít hustou atmosféru, která vás nenechá na okamžik v klidu.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno