PS5 bude mít ještě více exkluzivních her než PS4
Domů » Hry » Novinky » PS5 bude mít ještě více exkluzivních her než PS4

PS5 bude mít ještě více exkluzivních her než PS4

24.5.2019
Publikoval:

Společnost Microsoft investuje a získává first party studia, která mají zajistit dostatečné množství exkluzivních titulů a jak se zdá, tak ani Sony v tomto ohledu nezahálí a investuje do vlastní řady špičkových studií.

Včera společnost Sony uspořádala v Tokiu  setkání v oblasti firemní strategie, kde se ohlédla za uplynulým fiskálním rokem a představila budoucí iniciativy segmentu podniku pro tento rok. Jedním z klíčových bodů tohoto setkání bylo projednání investic pro PlayStation na rok 2019. Prezident a generální ředitel společnosti Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan, uvedl, že PlayStation plánuje provést některé významné investice do své sestavy first party studií s ohledem na blížící se termín vydání PS5.

Tato strategie samozřejmě může být přínosem pro knihovnu her PS5 a Sony. Bývalý ředitel PlayStation America Jack Tretton nedávno prohlásil, že Sony bude s PS5 čelit obrovskému množství konkurence. Pokud se Sony podaří včas investovat do first party studií, které budou schopny přidávat nové hry do knihovny PlayStation 5, bude mít společnost Sony další konkurenční výhodu oproti jiným společnostem. Pokud tomu tak bude mohli by z toho profitovat hráči, kteří by během životního cyklu PS5 mohli mít k dispozici více exkluzivit, než na PS4.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
The Wolf Among Us 2 stále žije a nový trailer byl představen na The Game Awards 2019

Navzdory uzavření studia Telltale Games bylo potvrzeno, že hra The...