Společnost SEGA odhalila novinky ohledně režimu Skill Battle a online funkcích, které budou k dispozici při spuštění hry.

V režimu Skill Battle hráči vytvoří tříčlenné týmy z volitelných postav v nastavení hry Puyo Puyo nebo Tetris a pomocí svých jedinečných schopností vytvoří dokonalou sestavu.

Otestujte svou sílu online!

Každá postava má svou speciální schopnost a při hraní se tak učí silnějším útokům. Výběrem postav s doplňkovými schopnostmi se tak stává klíčovou strategii pro získání vítězství ve Skill Battle zápasech. Během hry vysypete Puyos a vyčistíte čáry Tetris a bloky se tak dostanou na plochu druhého hráče. Když odpadky spadnou, váš soupeř ztratí životy a jakmile se životy dostanou na 0 jste vítěz!

Nové funkce Skill Battle:
• Dovednosti postav: využijte schopnosti postav ke změně prostředí jakéhokoliv zápasu Skill Battle, od obnovy HP přes změnu barvy Puyo až po mazání linii Tetris, atd.
• O úroveň výš: Zvyšte HP, MP, Attack (útok) a Defense (obranu) a Recovery (obnovení) vaší postavy
• Karty předmětů: posilte svůj tým kartami předmětů, své statistiky postav

Přečti si  Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde toto léto na Xbox Series X / S a PS5

Puyo Puyo Tetris® 2 nabízí zábavu pro všechny hráče, zkušené ale i příležitostné. V návaznosti na Puzzle League byly z předchozí hry přidány další tři ligy: Tetris League, Puyo Puyo League a Skill Battle League. Tyto ligy poskytují prostor pro provnání s konkurenčními hráči, můžete tak srovnat svou strategii a talent a zjistit, jak si stojíte mezi ostatními. Možnost Free Play vám umožní hrát bez skóre a tedy i tlaku na výsledek.

Online funkce:
• Puzzle League: hledáte výzvu? Puzzle League vám nabízí speciální soutěže na vysoké úrovni, vyberte si mezi Puzzle League, Puyo Puyo League, Tetris League nebo Skill Battle League.
Free Play: fanoušci volného hraní si mohou užít online režim hry Puyo Puyo Tetris® 2. Hrajte až se čtyřmi hráči napříč režimy Versus, Skill Battle, Swap, Fusion, Party a Big Bang, které přizpůsobí nastavení zápasu. Vytvořte místnost a pozvěte své přátelé do hry.
• Rank Challange: můžete sdílet své skóre a porovnávat s ostatními hráči z celého světa pro všechny různé online režimy včetně Endless Fever, Endless Puyo, Tiny Puyo, Sprint, Marathon a Ultra. Výsledkové tabulky vám umožní předvést své nejlepší skóre!

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

PUYO PUYO TETRIS 2 vychází na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a Switch 8. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno