Probojujte se toxickým oparem, vypořádejte se s halucinacemi a problémy se zrakem, abyste zničili Toxický strom v této nové časově omezené akci.

Rainbow Six Extraction má nejnovější časově omezenou Crisis Event v Nightmare Fog. Tato událost je k dispozici do 2. června a hráči se v ní pouštějí do toxického oparu, aby zničili Toxický strom. Podívejte se na trailery níže, abyste měli lepší představu.

I když to vypadá jako příliš fialový kouř, dlouhodobé vystavení oparu zvýší operátorovy hladiny neurotoxinů. Po překročení 30procentní hranice začne vaše postava halucinovat a vidět falešné Archaeany, takže bude těžší rozeznat ty skutečné. V posledních 65 procentech budete trpět pohybovou neostrostí, zkresleným viděním a tunelovým viděním.

Při 100 procentech začnete dostávat poškození zdraví, takže budete muset být rychlí a plnit cíle v každé ze tří podzón. S touto událostí je představena Rush Pistol, která zahrnuje střílení Stimů na sebe nebo na své spoluhráče pro dočasné zvýšení rychlosti a nezranitelnosti. K dispozici jsou však pouze dva stimuly, takže na to pamatujte.

Přečti si  Unikly nové záběry z natáčení The Last of Us od HBO

Rainbow Six Extraction je aktuálně k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC spolu s Xbox Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno