Rainbow Six Seige od Ubisoftu se připravuje na svůj pátý ročník a jak se zdá, tak s nástupem nových konzolí tato multiplayerová hra jen tak neskončí.

Naopak: Ubisoft oznámil svůj současný plán, aby hra byla k dispozici na obou vysoce očekávaných konzolích příští generace a to rovnou v době jejich spuštění.

To znamená, že Ubisoft usiluje o to, aby verze Rainbow Six Siege byly  připraveny na Xbox Series X a PlayStation 5 na konci tohoto roku. Spolu s tím plánuje Ubisoft také připravovat aktualizaci stávajících verzí hry.

V rozhovoru pro Windows Central,  herní ředitel Rainbow Six Siege  Leroy Athanassoff potvrdil úmysly Ubisoftu zpřístupnit hru novým konzolím v day one.  Athanassoff navíc oznámil, že pro hru bude existovat podpora cross-gen multiplayer, to znamená, že majitelé Xbox Series X a Xbox One budou moci hrát společně, a to samé bude platit pro hráče na PS4 a PS5.

Podle Athanassoffa Ubisoft také usiluje o plný cross-play, kdy budou moci proti sobě nastoupit majitelé Xboxu a PlayStationu. Dle jeho slov je jen otázka času, kdy k tomu dojde.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Ubisoft plánuje pokračovat v podpoře hry pro obě generace a vytvořit dalších 100 operátorů v průběhu příštího desetiletí.

Rainbow Six Siege je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno