Australské hodnocení naznačuje, že nadcházející PS4 exkluzivita Ghost of Tsushima bude velmi násilná hra.

Sucker Punch má vydat svou PS4 exkluzivní hru Ghost of Tsushima na konci června a řada fanoušků pevně věří, že nedojde k jejímu odkladu. Naštěstí se zdá, že díky nově uveřejněnému hodnocení obsahu, této dlouho očekávané samurajské akční hry, tomu tak nebude.

Hodnocení pro australské publikum na Mature MA15 + se zdá, že Ghost of Tsushima bude, jak se předpokládalo zaměřené zejména na dospělé publikum. Spolu s hodnocením byl vydán také popis obsahu hry, který obsahoval informace zdůrazňující, že vzrušující nový titul bude vypadat tak, aby oživil 1. mongolskou invazi do Japonska co nejvíce autenticky.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Podle australského hodnocení bude hra obsahovat „silná témata a násilí“a krom toho bude obsahovat i mírnou nahotu. To docela dobře odpovídá americkému hodnocení ESRB Mature 17+, které lze vidět na oficiálním webu Ghost of Tsushima. Podle tohoto hodnocení bude hra obsahovat také „krev a gore“, „intenzivní násilí“ a „částečnou nahotu“.
Je zřejmé, že tato hra bude usilovat o to, aby byla co nejautentičtější k násilí v daném časovém období, přičemž zdánlivě se boj hry snaží odrážet brutální povahu samurajských duelů.

Ghost of Tsushima vychází 26. června exkluzivně na PS4.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno