Dvě nejikoničtější myši značky Razer se dočkaly série vylepšení s využitím celé řady pokročilých technologií, takže s nimi hráči mohou i nadále podávat špičkové výkony.

Razer™, celosvětově nejvýznamnější výrobce lifestyleových produktů pro hráče, dnes oznámil spuštění prodeje DeathAdder V2, nejnovější verze nejprodávanější myši značky Razer, a Basilisk V2, herní myši s ohromnými možnostmi přizpůsobení. Obě prošly vylepšením a využívají nyní nejnovější technologie Razeru, které nemají v oboru konkurenci.

Už od prvotního spuštění prodeje původního modelu nastavuje Razer DeathAdder laťku všem ostatním herním myším. Dočkal se více než 30 variací na svůj ikonický design a do roku 2019 se ho po celém světě prodalo přes 10 milionů kusů. Razer DeathAdder V2 si ponechává typický design svého předchůdce s nejlepší ergonomií ve své třídě a přidává k němu optický senzor Focus+, optické spínače pro myši a kabel Speedflex. Díky nim se DeathAdder V2 stává nezbytnou součástí výbavy každého hráče.

„Razer se vždy snažil dosáhnout dokonalosti u každého svého výrobku. V průběhu let jsme DeathAdder neustále vylepšovali a dolaďovali,“ uvedl Alvin Cheung, vrchní vicepresident oddělení periferií firmy Razer. „Vzali jsme tu nejikoničtější myš na trhu a vylepšili ji ještě víc, abychom hráčům mohli nabídnout ultimátní zbraň a abychom učinili zadost pověsti původní myši DeathAdder, které se jinak říká také ‚nefér výhoda‘‎.“

Ikonický ergonomický design vytvarovaný k dokonalosti

DeathAdder byl navržen pro velké nebo středně velké dlaně a jeho jedinečný ergonomický tvar je perfektní pro úchop celou dlaní a velmi vhodný i pro úchop prsty a koncem dlaně (tzv. claw grip). Optimalizovaný design nevyužívá jen konvenční ergonomii pro kancelářské využití, ale nabízí ještě větší pohodlí pro snížení zátěže při hraní, a eliminuje tak zbytečné potahování prsty.

Vylepšení myši DeathAdder V2 se netýkají pouze tvaru. Je také potažena novým potuodolným materiálem a na bocích má pogumované úchopy pro lepší ovladatelnost. Její kolečko je dokonale vyladěné pro rolování po zářezech s nižším odporem. To všechno se skrývá v jejím elegantním a lehkém, 82g designu a přináší ten nejlepší zážitek ze hry.

Hraní rychlostí světla

Uvnitř myši DeathAdder V2 se nachází optický senzor Razer Focus+, který se může pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi na trhu, a navíc je vylepšený o nové inteligentní funkce, jako je chytré sledování, asymetrické vypínání při oddálení a synchronizace signálů. Optický senzor Focus+ díky nim dělá z myši DeathAdder V2 neuvěřitelně přesné herní zařízení, což je nezbytné ve chvílích, kdy může na pixel přesné míření znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

V myši DeathAdder V2 najdete také optické spínače od Razeru. Ty používají k detekci kliknutí infračervené paprsky, díky kterým dokonale eliminují risk nechtěného dvojitého kliknutí. S rychlejší a spolehlivější reakcí na kliknutí je DeathAdder V2 skutečným pomocníkem každého hráče. Tyto optické spínače jsou extrémně rychlé a odolné a jejich životnost dosahuje až 70 milionů kliknutí.

Dále se myš DeathAdder V2 může pochlubit kabelem Razer™ Speedflex. Nový kabel Razer™ Speedflex snižuje tření a zadrhávání kabelu v úzkých místech. Hráčům tak umožní dělat s myší široké pohyby bez tahání za kabel.

Zbraň pro lepší výkon

Na myši DeathAdder V2 najdete osm programovatelných tlačítek, která jsou plně nastavitelná přes aplikaci Razer Synapse 3 a s režimem Razer HyperShift vám poskytují rychlý přístup k makrům a sekundárním funkcím. HyperShift je také dostupný prostřednictvím aplikace Razer Synapse 3 a umožňuje hráčům přiřadit každému tlačítku sekundární funkci, která se aktivuje stiskem vybrané klávesy či tlačítka. Už žádné šmátrání po klávese, na kterou nedosáhnete.

DeathAdder V2 má nyní také pokročilou vnitřní paměť, do které je možné uložit až pět profilů, a hráči tak mají přístup ke svým osobním nastavením kdykoli a kdekoli. Díky RGB osvětlení Razer Chroma™ si mohou hráči nastavit své oblíbené barevné schéma a synchronizovat DeathAdder V2 se svými ostatními zařízeními, které Razer Chroma™ podporují.

O PRODUKTU RAZER DEATHADDER V2

 • Optický senzor Focus+ s efektivní citlivostí 20 000 DPI
 • Až 650 palců za sekundu / akcelerace 50 G / v oboru nejlepší přesnost rozlišení: 99,6 %
 • Optické spínače Razer™ pro myši s životností 70 milionů kliknutí
 • Vylepšený ergonomický design s extrémně odolným gumovým úchopem
 • Velké nožičky ze 100% PTFE (tloušťka 0,8 mm)
 • Kolečko herní kvality
 • Upravování citlivost za běhu (výchozí stupně: 400/800/1600/2400/3200)
 • Hybridní cloudové úložiště a zabudovaná paměť (4 profily + 1)
 • Razer Chroma™ RGB osvětlení s 16,8 miliony nastavitelných barev
 • Osm nezávisle nastavitelných hyperresponzivních tlačítek
 • Pokročilé nastavení zdvihové vzdálenosti
 • Kompatibilní s Razer Synapse 3
 • Kabel Speedflex s délkou 2,1 m
 • Přibližné rozměry: 127 mm (délka) x 61,7 mm (šířka úchopu) x 42,7 mm (výška)
 • Přibližná váha: 82 g (bez kabelu)
 • Základní vstup kompatibilní s konzolí Xbox One
Přečti si  Metro Exodus přichází na Xbox Series X / S a PS5 18. června

CENA A DOSTUPNOST

69,99 $ / 79,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Na Razer.com nebo u autorizovaných prodejců – 14. ledna 2020

 

HRAJ PO SVÉM S RAZER BASILISK V2

Dnes byl také představen nový Razer Basilisk V2, který obdržel mnoho stejných vylepšení jako DeathAdder V2, ale zároveň si ponechal všechny nastavitelné funkce, typické pro řadu Basilisk. Je vybaven stejně pokročilými technologiemi jako DeathAdder V2. Má 11 nastavitelných tlačítek, včetně oblíbené multifunkční páčky, a kolečko s nastavitelným odporem. To vše z něj dělá výtečnou volbu pro všechny hráče, kteří si chtějí svou myš upravit podle svého.

Kompletní přizpůsobitelnost pro kompletní nadvládu

Basilisk V2 je nyní vybaven 11 nastavitelnými tlačítky, se kterými mají hráči volnější ruku při přiřazování jednoduchých zkratek, předmětů, kouzel i jakýchkoli dalších funkcí, které ve své hře potřebují. S technologií Hypershift mohou hráči prakticky zdvojnásobit počet použitelných tlačítek.

Hráčům, kteří vyžadují plnou kontrolu nad každým aspektem své myši, nabízí Basilisk V2 kolečko s upravitelným odporem, které si hráči mohou nastavit přesně podle svých preferencí: od vysokého odporu pro pořádnou zpětnou vazbu až po lehké otáčení prakticky bez odporu. Basilisk V2 je tedy zbraní, kterou si skutečně vyberete sami.

A aby pohyb neomezoval přesnost a reakce, dostal Basilisk V2 do výbavy také nožičky ze 100% PTFE pro plynulý posun a kabel Razer™ Speedflex pro rychlé a přesné pohyby bez tahání za kabel.

O PRODUKTU RAZER BASILISK V2

 • Optický senzor Focus+ s efektivní citlivostí 20 000 DPI a přesností rozlišení 99,6 %
 • Až 650 palců za sekundu / akcelerace 50 G
 • Pokročilé nastavení zdvihové vzdálenosti
 • Jedenáct nezávisle nastavitelných tlačítek
 • Odnímatelná multifunkční páčka
 • Optické spínače Razer™ pro myši s životností 70 milionů kliknutí
 • Ergonomický design pro praváky se zdrsněným úchopem
 • Taktilní kolečko herní kvality s neomezeně upravitelným odporem
 • Upravování citlivost za běhu (výchozí stupně: 800/1800/4000/9000/20000)
 • Hybridní cloudové úložiště a zabudovaná paměť (4 profily + 1)
 • Kompatibilní s Razer Synapse 3
 • Kabel Speedflex s délkou 2,1 m
 • Přibližné rozměry: 130 mm (délka) x 60 mm (šířka úchopu) x 42 mm (výška)
 • Přibližná váha: 92 g (bez kabelu)

CENA A DOSTUPNOST

79,99 $ / 89,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Na Razer.com nebo u autorizovaných prodejců – 14. ledna 2020

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno