Společnost Razer oznámila svou nejnovější herní myš s názvem Razer Viper 8KHz a tato herní myš má oboustranný design.

Tento design zajišťuje, že hráči s levou nebo pravou rukou mohou tuto myš používat a zažít vysokou rychlost. Očekává se, že Viper 8KHz bude nyní k dispozici za maloobchodní cenu 79,99 USD.

Herní myš Viper 8 KHz zvyšuje standardní rychlost dotazování z 1 000 Hz na 8 000 Hz s cenou 79,99 USD na webových stránkách Razeru.

Herní myš Viper 8KHz se vyznačuje jedinečným designem, který umožňuje hráčům levou i pravou rukou snadno využívat tuto fantastickou myš. Tato herní myš má klasické černé barevné schéma s logem Razer umístěným na opěrce rukou a toto logo Razer obsahuje osvětlení, které lze ovládat pomocí aplikace Razer Synapse. To umožňuje snadné použití různých světelných efektů.

Většina nejlepších herních myší v současné době podporuje polling rate maximálně do 1 000 Hz. Protože se výrobci zaměřili na to, aby byly myši co nejpřesnější a nejcitlivější, téměř zapomněli na frekvenci, v níž jsou kliknutí a údaje o poloze přenášeny do počítače. U dnešních rychlých počítačů s monitory s vyšší obnovovací frekvencí však vyšší polling rate může eliminovat otravné mikrotrhání. To významně zlepší vaše výsledky ve hrách, kdy zlomek sekundy může rozhodnout o výhře, nebo prohře.

Prodleva je důležitou součástí hraní a významně ovlivňuje celkový zážitek ze hry – a přesto ji mnoho společností přehlíží. Příliš dlouho se totiž zaměřovaly na zvyšování DPI. Nižší prodleva, na rozdíl od DPI, je výhodou pro každého: od příležitostných hráčů až po ty profesionální. Ukrajuje důležité milisekundy z celkové reakční doby,“ řekl Alvin Cheung, viceprezident oddělení periferií ve firmě Razer. „Během testování a vývoje, kterého se účastnilo velké množství profesionálních hráčů a milovníků technologií, jsme od našich respondentů často slyšeli, že při používání nové herní myši pro esporty Viper 8KHz s technologií HyperPolling zaznamenali významně plynulejší a citlivější input.“

Alespoň 8x rychlejší – rychlost vysvětlená jazykem vědy

Přečti si  TEST: All-in-One PC v podání MSI – práce i multimédia na jediném displeji

Polling rate je frekvence, v níž zařízení předává data do počítače. Standardně je to až 1 000 Hz (1000krát za vteřinu). Technologie Razer HyperPolling využívá vysokorychlostní USB mikroovladač, aby tento standard překonala a dosáhla polling rate až 8 000 Hz. To myši Viper 8KHz umožňuje každou vteřinu vyslat osmkrát víc dat, než je běžné, což efektivně snižuje vstupní prodlevu z 1 ms na pouhou 1/8 milisekundy.

Technologie Razer HyperPolling je schopna vysílat aktuálnější data, takže lépe drží krok s  rychlejší obnovovací frekvenci monitoru. Ve výsledku je prodleva mezi nejnovější informací a vykreslením snímku výrazně menší než u polling rate 1 000 Hz. Díky tomu jsou pozice kurzoru plynulejší a aktuálnější.

„Tato technologie je skvělá pro hry, které vyžadují vysokou přesnost a citlivost. Například pro CS:GO,“ řekl Tarik „tarik“ Celik, hvězdný hráč CS:GO z klubu Evil Geniuses. Nikolaj „Nikobaby“ Nikolov z týmu Dota2 organizace Alliance souhlasil se slovy: „Hned poznám rozdíl mezi 1 000 Hz a 8 000 Hz.“

Předběhněte konkurenci s myší Viper 8KHz

Myš Viper 8KHz je první periferní zařízení od firmy Razer, které využívá technologii HyperPolling a snoubí v sobě tři klíčové inovace – to vše, aby mohla vzniknout nejrychlejší profi herní myš na světě. Optické spínače druhé generace pro myši Razer a optický senzor Razer Focus+ vytvářejí v kombinaci s technologií HyperPolling herní myš s nepřekonatelnou rychlostí, přesností a citlivostí.

Přečti si  Nové záběry ukazují, že hackeři v Call of Duty Warzone jsou čím dál horší

Optické spínače druhé generace pro myši Razer byly vylepšeny o vyšší hmatovou odezvu. Díky tomu je každé kliknutí na dotek i poslech ještě uspokojivější než kdy dřív. Tato bleskurychlá aktivace eliminuje potřebu funkce debounce delay, která se využívá u tradičních mechanických spínačů, přičemž ji doplňuje technologie HyperPolling. Ta poskytuje nejnižší vstupní odezvu, což hráčům pomáhá dosáhnout reakční doby profíků. Optické spínače druhé generace pro myši Razer jsou ultrarychlé, odolné a vytvořené tak, aby vydržely 70 milionů kliknutí.

Optický senzor Razer Focus+ má 99,6% přesnost rozlišení, tedy nejvyšší na trhu, a tak jsou i ty nejdrobnější pohyby sledovány konzistentně. S jedinečnými inteligentními funkcemi senzoru v kombinaci s technologií Razer HyperPolling si hráči užijí ultraplynulé sledování kurzoru bez trhání a mohou okusit tu kritickou úroveň přesnosti a rozhodující zásahy do hlavy, jež jim vyhrají hru.

Špičkový výkon. Až do posledního detailu.

Tento průlomový výkon a technologie jsou napěchovány do pevné schránky vhodné pro praváky i leváky, která váží pouhých 71 gramů. Myš Viper 8KHz je vybavena kluznými ploškami ze 100% teflonu, aby hladčeji klouzala, a má kabel Speedflex, který se nezamotává a zajišťuje minimální zbrždění. Díky němu jsou pohyby myší plynulejší.

Pomocí aplikace Razer Synapse 3 si hráči mohou přeprogramovat osm programovatelných tlačítek, přiřadit makra nebo sekundární funkce a uložit si všechny profilové konfigurace do pokročilé zabudované paměti myši Viper 8KHz. Ta umožňuje uložit až pět profilů a uživatelé se díky tomu mohou těšit z okamžitého přístupu ke svému osobnímu nastavení, ať jsou kdekoli.

Myš Viper 8KHz získala oproti své předchůdkyni raketový upgrade a obsahuje většinu technologických inovací Razer, aby bylo dosaženo bezkonkurenčního výkonu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno