Vydávání závodních sérií je v plném proudu a na hráče se začínají valit nejrůznější okruhové i off-road závody. Pokud jste fanoušky čtyřkolových miláčků, pak máte výběr opravdu pestrý, ale pokud patříte mezi fandy jedné stopy, pak jsou možnosti výběru velmi omezené.

Nebýt Italského Milestone studia dalo by se říci, že by nebyla volba snad žádná. Jejich MXGP a MotoGP udržují fanoušky virtuálních motocyklů stále při životě. Na MXGP3 jsme se podívali minule a nyní tu máme okruhovou záležitost v podobě MotoGP 17, která je zatím tím nejlepším z celé dosavadní série.

MotoGP podobně jako MXGP je plně licencovanou hrou a tak zde najdete všechny týmy, jezdce i tratě z aktuálního závodního kalendáře a to včetně těch českých.

Ti kteří hráli předchozí ročníky jistě tuší, že hra bude opět obsahovat několik dobře známých režimů. Tím prvním je režim Quicplay, který vám umožní dostat se rovnou do akce a to za jakoukoli hvězdu aktuálního startovního pole.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Další samozřejmostí je režim Kariéra, který dává tušit že se budete muset sami vrhnout hned do několika sezón a od Red Bull Rookies Cupu se dostat přes Moto 3 a 2 až do královské třídy MotoGP. Velmi kvalitně a hezky jsou ve hře zpracovány i historické stroje a to včetně známých jmen které zanechali v jedné stopě svůj výrazný otisk.

Novinkou ve hře je režim Managerské kariéry, kdy budete muset pracovat mimo trať, ale i na ní. Vaším úkolem bude starat se o jezdce, sponzory i podpůrný personál týmu takovým způsobem aby byl zajištěn rozvoj a upgrady pro váš tým. Vše je samozřejmě závislé na penězích, kterých zprvu není na rozdávání. Managerský režim má opravdovou hloubku, což vás na slušnou dobu zabaví.

 

Co se multiplayeru týče, tak hra nabízí jak klasický head to head online režim, kde budete čelit dalším závodníkům z celého světa tak i lokální splitscreen režim, kdy můžete pohodlně závodit s kamarádem na gauči.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Co se technického zpracování týče musíme hru opravdu pochválit je zde vidět, že se vývojáři z Milestone opravdu činili. Prvním kladem jsou proti MXGP3 krátké nahrávací časy, během nichž máte možnost prohlédnout si trať a jednotlivé úseky. Dalším velice příjemným prvkem je představení země i města kde se daný závod odehrává a to v podobě video filmečku. Co se samotné grafiky týče, tak engine již není z nejnovějších a je znát, že pomalu, ale jistě dosluhuje. I tak vás ale grafika nijak neurazí ale ani extrémně nenadchne. Zvuk doznal také změn a každý stroj i kubatůra znějí trochu jinak a odlišně, což jen umocňuje reálnější zážitek ze hry

 

Co se ovladatelnosti týká, tak MotoGP 17 nabízí opravdu široké možnosti a hru si bude užívat jak zkušený závodník, který ocení spíše simulaci, tak i příležitostný hráč jemuž bude více vyhovovat arkádový styl jízdy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno