Red Dead Online od studia Rockstar je stále ve fázi Beta a vývojáři stále dychtí po zpětné vazbě od hráčů, kteří se do ní zapojili. Dalších oprav a změn jsme se dočkali s patchem 1.05, ve kterém byli zalepeny i díry, na které upozornili právě samotní hráči. A jak se zdá, tak si Rockstar podpory váží a rozhodl se nadělit pár předčasných vánočních dárečků.

Pokud alespoň jednou zapnete Red Dead Online, tak na vás při příštím přihlášení čeká 15 zlatých cihliček a něco málo z in-game měny. Časový limit pro získání tohoto bonusu je do 20. prosince. Vaše cihličky vám budou dle slov Rockstaru doručeny do Štědrého dne. Velikost jmění, které bude připsáno na váš kovbojský účet záleží na vaší verzi Red Dead Redemption 2.

Přečti si  Průzkum Bethesdy se ptá hráčů, zda stráví spoustu času vytvářením kosmických lodí

Pokud vlastníte klasickou verzi, můžete se těšit na $100. Majitelé Ultimate edice obdrží $1000. Pokud jste si hru předobjednali, můžete si k těmto částkám přičíst další stovku.

S novým patchem přišla do hry i méně oblíbená věc a tou jsou mikrotransakce. Po stažení patche 1.05 si budete moci koupit zlaté cihličky za reálné peníze. Upřímně jsme příchod mikrotransakcí nečekali tak brzo. S ohledem na neustále změny v ekonomice hry se podle nás nejedná o zrovna citlivý tah.

 

 

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno