Red Dead Redemption 2 je bez jakýchkoliv pochyb jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Rockstar se snaží držet hodně informací stále pod pokličkou a nutno říct, že se mu to daří. Dnes nám ale do svého divotvorného hrnce nechal nahlédnout ve svém streamu.

Rockstar na svůj stream vábil diváky tím, že slíbil představení gameplay záběrů. Těch jsme se dočkali a opravdu se bylo na co dívat. Celý přenos se výhradně věnoval single-playerové části, takže na záběry z online režimu nebo Battle Royale režimu si musíme ještě počkat.

V Red Dead Redemption 2 je hlavní postavou Arthur Morgan. Člen gangu, který pustoší okolí a bere vše, co jim přijde pod roku. Ve videu jsme mohli vidět jeho úspěšné vysvobození z místního vězení. Hra se odehrává v období průmyslové revoluce, kdy povstává moderní svět podobný tomu, jaký ho známe nyní. Po zemi se rozmáhají železnice a muži touží po velké a neomezené moci. S tím vším se vy, jako Arthur, a váš gang musíte vypořádat. Budete cestovat po celé zemi a hledat příležitosti ke zbohatnutí. Nebude ale problém si najít malou chvilku na partičku pokeru.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

Svět bude pravděpodobně několikanásobně větší, než tomu bylo u dílu prvního nebo u série Grand Theft Auto. Není tedy divu, že budete moci potkat spousty druhů zvířat, jako medvědy, vlky i vysokou zvěř. Po krajině naleznete i koně různých ras. Každá rasa bude mít jiné schopnosti a dovednosti. Jak se váš kůň zachová při přestřelkách nebo při napadeni medvědem, bude záležet na jeho genetice. Po světě potkáte i vedlejší mise, kde bude vaše účast dobrovolná. Na streamu jsme mohli vidět pouště, zasněžené vrcholky, železnice i bažiny. Svět je masivní a Rockstar ho bezesporu naplní skvělým příběhem.

Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

Red Dead Redemption 2 vychází na PS4 a Xbox One 26. října.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno