Multiplayer na prvním místě, to je motto Rockstar Games. V dohledné budoucnosti se neplánuje žádné příběhové DLC pro Red Dead Redemtion 2.

Rockstar oznámil, že v současné době nepracuje na jakékoliv expanzi, která by byla zaměřena na zážitek pro jednoho hráče. A nezdá se, že by to bylo do budoucna v plánu. Takže, pokud jste doufali v příběhové DLC, měli byste raději snížit svá očekávání.

V současné době se 100% zaměřujeme na online režim, je toho tolik, co musíme udělat, a doufáme, že do online světa přineseme vše, co hráči milují v singleplayeru.

Zjevně Rockstar zvolil stejnou strategii, jako u GTA V, které také dosud nezískalo žádnou velkou expanzi pro jednoho hráče. Místo toho se GTA Online stále aktualizuje. Zdá se že to bude stejná strategie pro Red Dead Online.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Cílem Red Dead Online je dosáhnout kvality příběhového režimu

Aktualizace Frontier Update nedávno nedávno představila nové třídy postav, které mohou podporovat a specializovat se na různé styly hry. Online producent Tarek Hamad dodává:

Už jsme to řekli dříve, všichni milujeme hry pro jednoho hráče a doufejme, že Red Dead Redemption 2 je toho důkazem díky svému naprosto velkému příběhu a rozsáhlému epilogu.

Vysoké ambice vývojářů ovlivňují režim pro jednoho hráče i režim pro více hráčů. Cílem je, aby svět Red Dead Online byl stejně plný, jako v kampani. Mělo by však být více aktivit, náhodných událostí, postav a dalších inovací.

Red Dead Redemption 2 je nyní k dispozici na PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno