Kenichiro Yoshida se stal 1. dubna novým generálním ředitelem Sony, který ve funkci vystřídal Kaz Hiraiho. Ten na veletrhu IFA v Berlíně, komentoval postoj společnosti Sony k crossplay.

U cross-platformního hraní je náš způsob myšlení vždy takový, že PlayStation je nejlepší místo k hraní. Podle mého názoru, je pro Fortnite nejlepším partnerem PlayStation 4, který mlže hráčům nabídnout nejlepší herní zážitek, v to věříme. I tak jsme již u některých titulů umožnili crossplay s počítačem a některými jinými systémy. Vždy se rozhodujeme podle toho, co je nejlepší uživatelský zážitek. To je náš způsob myšlení s ohledem na naši platformu.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Pokud jde o přímou konkurenci PlayStationu, tak Yoshida uvedl, že je to rozhodně zdravé pro herní průmysl jako takový.

Myslím, že konkurence je vždy dobrá. Zdravá a spravedlivá hospodářská soutěž je pro odvětví a růst vždy dobrá. Myslím, že konkurence s Nintendo a Xbox je zdravá situace.

Nakonec se generální ředitel společnosti Sony vyjádřil k současnému stavu s virtuální realitou. Yoshida-san přiznal, že VR je stále v “velmi brzkém” stádiu a jeho problémy, jako je pohybová nemoc, kterou zařízení vyvolává bude muset být před přijetím mainstreamu vyřešeny.

Virtuální realita je zcela jedinečný zážitek, který se stále vyvíjí. VR je stále ve velmi rané fázi a její vývoj neustále pokračuje. Jedním z řady problémů s VR je i to, že nemůžete vidět to co je mimo VR, což je trochu nebezpečné. Stále také existují pohybové nemoci, které VR způsobují, Takže je zde opravdu hodně prostoru ke zlepšení.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno