Nintendo Switch se od zahájení vydání prodává stejně jako teplé koláče, ale splní cíle stanovené samotnou společností Nintendo?

Nintendo má za cíl dosáhnout přes 20 milionů prodejů konzole Switch před koncem současného fiskálního roku, který skončí 31. března 2019. Zdá se to nemožné, ale Reggie Fils-Aimé je nadále sebevědomí a věří, že to konzole dokáže a prodeje budou i nadále pokračovat. Prezident Nintendo of America to nedávno sdělil ve svém rozhovoru pro magazín Forbes.

Ačkoli mnoho z investorů nevěří, že Nintendu se podaří dosáhnout svého cíle, především proto, že v současné době je Nintendo na 5 milionech, což znamená, že společnost musí prodat více jak 15 miliónů konzolí za méně než 6 měsíců. Je to opravdu velký úkol, ale zároveň také skvělá příležitost.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

V roce 2017 společnost Nintendo odhalila, že prodala více než 17,8 milionu konzolí Nintendo Switch. Což je jen o několik miliónů méně, než je letošní cíl společnosti. 

Je třeba ještě znát přesný počet prodejů her jako Pokémon Let’s Go a Super Smash Bros. Ultimate. Těmto hrám se podařilo překonat prodejní rekordy, které mohou Nintendu pomoci rychleji dosáhnout stanoveného cíle. Pokémon Let’s Go debutoval s nejvyšším počtem prodejů na Nintendo za první týden a hra tak překonala i Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nedávno vydané Super Smash Bros. Ultimate se také prodává velmi dobře a vytvořilo nový maloobchodní rekord ve Velké Británii.

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno