Nedávno jste se u nás mohli dočíst o úspěchu studia Quantic Dream, kterému se podařilo do světa vyslat již více jak 5 milionů kopií Detroit: Become Human. Stejnou hranici nyní pokořili i ve Square Enixu se svým remakem sedmého dílu série Final Fantasy.

Hranici 5ti milionů prodaných kopií se japonskému studio podařilo prolomit přibližně 4 měsíce po vydání hry na PlayStation 4. Počty zahrnují jak digitální prodeje, tak i fyzické kopie poslané prodejcům. I tak je Final Fantasy VII Remake nejlépe prodávanou hrou Square Enixu v historii PlayStationu.

Jistě tomu pomohl i doslova raketový start, kdy se za první tři dny po vydání vyšplhaly prodeje nad 3,5 milionu kusů. Na jaké další platformy se úspěšný titul dostane se dle vývojářů dozvíme příští rok v dubnu. Do té doby bychom se měli dozvědět bližší informace a FFVII: Part II, na které se začalo pracovat teprve nedávno.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Final Fantasy VII Remake je k dispozici na PlayStation 4. Momentálně je hra také na PS Store zařazena v Summer Sale se 34% slevou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno