The Handler je třída podpory se psím společníkem, který může útočit, agro nepřátele, léčit a dokonce oživovat vás a vaše spojence.

V rámci zpravodajství IGN First pro tento měsíc Gunfire Games odhalili nové detaily pro Remnant 2. Po Gunslingerovi se objevil Handler, třída „Support“ se psím společníkem zaměřená na sólo hráče. Vývojář potvrdil, že Souls-like střílečka podobná bude spuštěna v létě pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Podívejte se na trailer níže.

Pes má samostatné režimy, z nichž každý plní jinou roli. Jak říká hlavní designér Ben Cureton: „Pokaždé, když jsem přepínal mezi těmito možnostmi, psí šátek změnil barvu podle toho, jakou roli aktuálně má. Mezi režimy patří Guard Dog, kde vyje a agruje nepřátele v oblasti; Support Dog léčí vás i spojence; a útočný pes zvyšuje jeho poškození.

Přečti si  Společnost Bandai Namco přiveze na Gamescom 2024 hry Little Nightmares 3 a Dragon Ball: Sparking!

Kromě toho jej můžete pomocí systému ping poslat na konkrétní místa a poté jej stisknutím tlačítka přivolat. Snad nejlepší funkcí je Prime Perk, Bonded. Pokud máte Dračí srdce a půjdete dolů, váš pes ho použije k oživení. Samozřejmě také oživuje spojence, pokud jsou sestřeleni a mají Dračí srdce.

Zůstaňte naladěni na další hratelnost a odhalení v nadcházejících týdnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno