Gunslinger je hlavně o poškození palnými zbraněmi, automaticky zaměřují nepřátele, střílejí rychleji a rychleji se pohybují při míření.

Po úspěchu Remnant: From the Ashes, Gunfire Games pracují na Remnant 2, střílečce podobné Souls hrám, která dále zahrnuje procedurálně generované úrovně a hororové prvky. Stejně jako předchozí hra existují třídy, které poskytují jedinečné výhody v závislosti na stylu hry. Pokud vás zajímá ničení nepřátel zbraněmi, pak se seznamte s Gunslingerem.

Hlavní designér Ben Cureton v rozhovoru pro IGN First poskytl více podrobností o třídě (která nahrazuje Ex-Cultist). „Takže Gunslinger v Remnant 2 je o zbraních. “ Jsou mistry v zacházení se zbraněmi, rychlosti palby a generování munice. A fantazie Pistolníka je, že neustále mění zbraně. Málokdy jim dochází munice. Stále se to může stát, ale je to mnohem vzácnější než v jiné třídě. A střílejí v průměru mnohem rychleji než každá jiná třída ve hře. Všude je jen déšť kulek.“

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

Primární perk Gunslingera je Loaded, který znovu nabije všechny zbraně, pokud aktivujete nějaké dovednosti, což vám umožní pokračovat ve střelbě. Jednou z takových dovedností je Quickdraw, která dokáže vyčistit slabší nepřátele nebo zaměřit všechny vaše kulky na jediný cíl. „Quick Draw je něco, co jste pravděpodobně viděli v každém westernu, který kdy byl natočen, a to znamená, že vytáhnu svou šestiranku a vystřelí šest ran.

„A existují dvě verze. Jedna automaticky zaměří nepřátele před vámi a vystřelí až šest ran. Speciální režim je, když tlačítko podržíte, můžete na něj skutečně zamířit a vždy vystřelit šest ran, ale ty vystřelí přesně na záměrný kříž.

„Takže to můžete použít pro něco, co má velmi viditelné slabé místo, něco, co se nepohybuje příliš rychle jako bossové a jiné takové věci. Je to docela silné. A je to obzvlášť dobré, protože to má nižší cooldown a je to něco, co můžete použít s Prime [Perkem] k neustálému nabíjení zbraní.“

Přečti si  Valorant vychází pro PS5 a Xbox řady X/S 26. července

Sidewinder je dovednost, která zkracuje dobu míření a zvyšuje rychlost pohybu při míření. Bulletstorm zlepšuje rychlost střelby a rychlost nabíjení a zároveň mění všechny zbraně na plně automatické střelné zbraně. Vrátí se také systém vlastností, který vám umožní nosit více munice než jiné třídy.

Samozřejmě jsou tu i některé stinné stránky, nemáte žádné podpůrné dovednosti. Gunslinger je především o udělování poškození. Naštěstí můžete mít v koncovce i sekundární třídu pro účinnější kombinace.

Remnant 2 vyjde koncem tohoto roku pro Xbox Series X/S, PC a PS5. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno