Ligová fotbalová asociace společně se všemi prvoligovými kluby a herním portálem Grunex ti nabízí možnost stát se profesionálním hráčem. Ukaž svoje kvality v nové Datart e:Lize a reprezentuj jeden z prvoligových celků ve hře FIFA 20 na PlayStation 4.

Rád bys oblékl dres Slavie, Viktorky, Baníku, Sparty či jiného klubu? Nyní máš možnost. V Datart e:Lize si každý klub vybere nejlepší hráče, které následně pošle, aby reprezentovali jeho barvy a bojovali o tučnou kořist 150 000 Kč. Pokud si myslíš, že na to máš, zapoj se na webu e-liga.cz.

Postup je jednoduchý. Registruj se na webu, vyber si tým, kterého dres by si chtěl oblékat. V sekci turnaje zjisti, kdy se koná nejbližší kvalifikace, a začni trénovat. Nevyšlo ti to? Využij možnosti probojovat se mezi elitu v druhé kvalifikaci.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Celá soutěž začne v říjnu 2019 a skončí v lednu 2020. Všechny prvoligové kluby uspořádají dvě kvalifikace a z každé z nich postoupí dva nejlepší hráči do offline semifinále a získají dva lístky na domácí ligový zápas svého klubu. Offline semifinále se odehraje v Praze (pro českou část) respektive v Olomouci (pro moravskoslezskou část). V něm se ukáže, kdo je opravdová špička – dva vítězové budou moct obléknout dres svého oblíbeného klubu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno