A ještě jednou Star Wars Jedi: Fallen Order, tentokrát tu máme informaci o čtyřech různých úrovních obtížnosti, které hra bude nabízet.

Jeff Magers vedoucí Level Designer z Respawn Entertainment podrobněji vysvětlil, jak budou jednotlivé úrovně obtížnosti měnit jejich hru.

V mnoha hrách úroveň obtížnosti, kterou vyberete, změní pouze maximální zdraví vašich nepřátel, to ale nebude případ Star Wars Jedi: Fallen Order. Podle Magerse bude mít na úroveň obtížnosti vliv několik hlavních proměnných, konkrétně to jsou:

  • Množství poškození, které hlavní hrdina Cal bude schopen obdržet
  • Čas, ve kterém můžeme učinit parry útoky
  • Agresivita nepřátel

Světelný meč je pro mě přinejmenším nejzajímavější zbraní ve vesmíru Star Wars. Je to absolutní sen vyvinout hru se světelným mečem, takže jsme chtěli zdokonalit boj s touto mocnou zbraní, kde by měla být cítit jeho moc. Počínaje tím, že Stormtrooperovi bude stačit pouze jeden zásah, což je obtížné, protože díky většímu množství zásahů se hráči cítí ve hře lépe.“ A pokračuje: „Jedním z našich hlavních problémů bylo, že jsme nechtěli změnit množství protivníkových HP, zabijete Stormtroopera jednou ranou na velmistra, ale to, co jsme změnili, je úroveň agresivity a časové okno, které budete k provedení parry potřebovat.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Takže pokud jste skutečný Jedi Master, budete přesně vědět kdy a jak udeřit a poslat protivníka do říše mrtvých.

4 úrovně obtížnosti

Příběhový režim (snadná):

Cal dostává od nepřátel nízké poškození, máte spoustu času na provedení parry a nepřátelé nejsou příliš agresivní, i když příběh a jejich chování naznačuje něco jiného.

Jedi Knight (střední):

Okno pro parry zůstává stejně dlouhé, ale Cal obdrží od nepřátel větší poškození a nepřátelé jsou agresivnější.

Jedi Master (obtížné):

Tady je doba, ve které můžete provést parry, ve srovnání s Jedi Knightem, výrazně nižší.

Jedi Grandmaster (velmi obtížné):

Zde všechny tři kategorie dosáhnou svého maxima. Musíte se dokonale krýt a své útoky přesně načasovat, nepřátelé jsou extrémně agresivní a způsobují Calovi mnoho škod.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází pro PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno